اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

15,420,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


میکروفون استودیویی رود Rode NT1 KIT

گرچه بدنه میکروفون NT1 جدید شباهت زیادی به میکروفون NT1-A دارد اما باید بگوییم که NT1 یک طراحی جدید است و وجه مشترکش با میکروفون NT1-A ، قسمت مشبک میکروفون می باشد.میکروفون Rode NT1 طوری طراحی شده است تا جزییات فرکانس های میدرنج را به خوبی بگیرد. میکروفون NT1 در عین حال دارای صدایی گرم و شفاف از فرکانس های بالا و پایین است. کپسول 1 اینچی HF6 این میکروفون یک طراحی جدید و خارق العاده می باشد. کمپانی رود با طراحی و استفاده از این کپسول ، دارای یک امضای صوتی است که یادآور میکروفن های معروف قدیمی است اما با این تفاوت که این بار میکروفون NT1 دارای نویزبسیار کمی است.بدنه محکم میکروفون NT1 کمپانی رود از آلومینیوم 6061 که با نیکل اندود شده است، ساخته می شود تا در برابر خوردگی مقاوم باشد و در آخر نیز با یک لایه سرامیکی که جز مواد نظامی است پوشانده می شود تا در برابر خراش و لکه نیز مقاومت خوبی داشته باشد.Rode NT1 KIT دارای شاک مونت با کیفیت SM6 است که از رسیدن لرزش های اضافی به میکروفون جلو گیری می کند. این شاک مونت با وزن سبک خود ، بسیار مقاوم است و عمر بالایی دارد. با خرید میکروفون NT1 همچنین یک پاپ فیلتر ضد زنگ در اختیار شما قرار می گیرد. با میکروفون Rode NT1 KIT شما می توانید علاوه بر رکورد وکال ، ساز های گوناگون را نیز با کیفیتی بی نظیر رکورد کنید. می توانید صدای گیتار آکوستیک ، درامز، سازهای بادی ، زهی ، کابینت گیتار و خیلی سازهای دیگر را با این میکروفون در استودیو خود با کیفیتی خوب رکورد کنید.


کپسول 1 اینچی HF6

پیدا کردن میکروفون مناسب برای صدای خود مهمترین قدم برای رکوردی آسان و با کیفیت است. میکروفون Rode NT1 KIT دارای یک کپسول کاندنسر 1 اینچی باکیفیت است که باعث می شود صدا های گوناگون را به راحتی تمیز رکورد کنید.کمپانی رود با طراحی و استفاده از این کپسول دارای یک امضای صوتی است که یادآور میکروفن های معروف قدیمی است اما با این تفاوت که این بار میکروفون NT1 دارای نویزبسیار کمی است. نویز تولید شده توسط این میکروفون 4.5dbA است که باعث شده تا Rode NT1 به یکی از کم نویز ترین میکروفون های کاندنسر موجود در بازار تبدیل شود.

میکروفون استودیویی رود Rode NT1 KIT

میکروفون استودیویی رود Rode NT1 KIT

الگوی قطبی کاردیود

الگوی قطبی کاردیود صدا را از جلوی میکروفون می گیرد.این الگو برای رکورد از یک ساز و یا برای خوانندگی شما بسیار مناسب است.برای استودیو های خانگی، الگوی قطبی کاردیود به خاطر نگرفتن صدا از پشت آن (به خاطر بودن سر و صدا در خانه) بسیار مناسب است.


Rode NT1 KIT

The NT1 is a revolutionary new 1" diaphragm condenser microphone from RØDE.Although the body of the new NT1 closely resembles the NT1-A, the microphone has been completely redesigned from the ground up, with the only shared component being the mesh grille.RØDE’s design engineers approached the NT1 as a marriage of innovation and tradition, starting with the capsule which is a completely new design. Codenamed the HF6, it is the perfect example of RØDE’s fusion of artistic design approaches and cutting-edge manufacturing techniques, and features a sound signature reminiscent of the famous microphones of old while at the same time exhibiting extremely low noise.It has been developed with a focus on detailed midrange response, coupled with silky smooth high frequencies, and warm, round, bass reproduction to make the NT1 an absolute standout in its class.In another world-first for RØDE, the transducer itself is suspended inside the microphone using Rycote’s industry-leading Lyre system, minimizing external vibrations at the capsule level. The capsule is then married to high-grade electronics that have been designed to provide the lowest noise level of any studio microphone available. The NT1 is an incredibly quiet microphone, measuring only 4.5dBA of self-noise.

میکروفون استودیویی رود Rode NT1 KIT

Its body is machined from 6061 aluminium and then nickel plated for resistance against corrosion. Finally it is coated in a durable, military-grade ceramic layer, using advanced electrostatic application techniques developed by RØDE to ensure an extremely hard wearing finish that is resistant to scratches or marks.The NT1 is supplied with the SM6, a high-quality suspension shockmount that provides isolation from external physical factors that may cause unwanted rumble and vibrations in the microphone. It includes a removable pop shield with two axes of adjustment and a telescopic arm for ultimate application versatility.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع خروجی XLR
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 20Hz-20kHz
امپدانس خروجی 100Ω
نوع میکروفون Condenser
حداکثر SPL 132dB SPL
وزن محصول 440g