لیست قیمت میکسر

میکسر - Mixer

ارزان ترین گران ترین
JTR JTR PC 50

میکسرJTR PC 50

بزودی
Mackie Mackie PROFX12V2

میکسرMackie PROFX12V2

نا موجود
Mackie Mackie PROFX16V2

میکسرMackie PROFX16V2

نا موجود
Mackie Mackie PROFX22V2

میکسرMackie PROFX22V2

نا موجود
Mackie Mackie PROFX30V2

میکسرMackie PROFX30V2

نا موجود
Mackie Mackie ProFX6v3

میکسرMackie ProFX6v3

نا موجود
Mackie Mackie Mix5

میکسرMackie Mix5

نا موجود
Mackie Mackie Mix8

میکسرMackie Mix8

نا موجود
Mackie Mackie PROFX4V2

میکسرMackie PROFX4V2

نا موجود
Mackie Mackie 402VLZ4

میکسرMackie 402VLZ4

نا موجود
Mackie Mackie PROFX8V2

میکسرMackie PROFX8V2

نا موجود
Mackie Mackie 802VLZ4

میکسرMackie 802VLZ4

نا موجود
Mackie Mackie ProFX10v3

میکسرMackie ProFX10v3

نا موجود
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)

میکسر Mixer

میکسر که با نام های میکسر صدا، کنسول میکس، میز میکس و ... نیز شناخته می شود یکی از لوازم استودیو های صدا برداری است. با استفاده از میکسر می توان صداهایی از منابع مختلف را با هم ترکیب کرد.

برای مثال اگر بخواهید صدای خواننده، گیتار باس و گیتار آکوستیک را همزمان به سمت بلندگو بفرستید باید از میکسر استفاده کنید. سیگنال این صدا ها از طریق ورودی (Input) وارد میکسر می شود.

سپس عملیات پالایش و افکت گذاری و ترکیب صدا بر روی این سیگنال ها انجام میشود و سیگنال در نهایت از قسمت خروجی (Output) خارج میشود.

میکسر ها قادر هستند سیگنال های آنالوگ صدا یا سیگنال های دیجیتال صدا، یا هر دو را پردازش کنند (البته این امر به نوع میکسر بستگی دارد). هر ورودی سیگنال در میکسر دارای مسیر مخصوص به خود است.

در این مسیر می توان افکت ها و پردازش های مختلفی را بر روی سیگنال اعمال کرد. به وسیله برخی میکسر های صدا می توان قدرت سیگنال صدا را نیز تقویت کرد. میکسر ها در انواع گوناگونی ساخته و طبقه بندی می شوند. قیمت خرید و فروش میکسر های صدا بسیار متنوع است و عوامل بسیاری بر روی آن تاثیر گذارند. تعداد ورودی ها، تعداد خروجی ها، نوع میکسر از نظر پاور (اکتیو یا پسیو)، تعداد افکت ها، کیفیت ساخت، قابلیت کنترل، سهولت استفاده و ده ها عامل دیگر بر روی قیمت خرید و فروش میکسر های صدا تاثیر می گذارند.اینکه چه نوع میکسری برای شما مناسب است کاملا به نیاز های شما در زمینه صدا برداری و بودجه شما مرتبط است. مثلا اگر قرار است صدای دو گیتار، یک باس و یک خواننده را به وسیله میکسر ترکیب کنید و بلندگوهای شما از نوع اکتیو هستند. یک میکسر کوچک 4 کانال برای شما کافی است و نیازی نیست از میکسر اکتیو یا میکسری با تعداد زیادی کانال استفاده کنید. در مثال دیگر اگر صدا بردار اجرا های بزرگ هستید مسلما به میکسری قدرتمند با تعداد زیادی کانال نیاز خواهید داشت.