اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میکروفون بهرینگر Behringer C3

میکروفون های کاندنسر مختص ضبط وکال و سازهای آکوستیک می باشند. از این نوع میکروفون ها عموما در استودیوهای ضبط موسیقی یا شبکه های رادیویی استفاده می شود. میکروفون های کاندنسر به خاطر پاسخ فرکانس وسیع و flat خود جزئیات را با دقت و ظرافت بیشتری ضبط می کنند. میکروفون کاندنسر Behringer C3 با دیافراگم دوگانه، محصولی باکیفیت و با قیمت مناسب بوده که برای ضبط در استودیو و اجرای زنده گزینه مناسبی است. این میکروفون دارای یک دیافراگم متوسط بوده که برای ضبط وکال یا صدای کابینت گیتار الکتریک بسیار ایده آل است. با Behringer C3 علاوه بر دستیابی به صدایی حجیم، می توانید از بین سه الگوی قطبی cardioid، omnidirectional و figure-8، مناسب ترین حالت را برای کار مورد نظر خود انتخاب نمایید.


سه الگوی قطبی cardioid، omnidirectional و figure-8

میکروفون کاندنسر Behringer C3 به گونه ای طراحی شده که صدا را با بالاترین میزان دقت و حساسیت ضبط کند. به لطف سه الگوی قطبی مختلف این محصول (cardioid، omnidirectional و figure-8)، در شرایط مختلف ضبط صدا از آمادگی لازم برخوردار خواهید بود. همان گونه که نامش پیداشت، از الگوی قطبی omnidirectional برای دریافت صدا از تمامی جهات استفاده می شود. الگوی قطبی cardioid، صدایی که مستقیما از روبرو به سمت میکرفون ساطع می شود را دریافت کرده و ثبت صدای ناخواسته ای که از پشت و طرفین به سمت میکروفون روانه می شود را به حداقل می رساند. و در نهایت، الگوی قطبی figure-8 تنها صداهای مقابل و پشت میکروفون را ثبت می کند.

قیمت خرید میکروفون  بهرینگر Behringer C3

قیمت خرید میکروفون بهرینگر Behringer C3

صدایی عاری از دیستورشن و نویز

PAD ورودی این میکروفون نیز با کاستن سیگنال صداهای بلند، صدایی عاری از دیستورشن را برای شما به ارمغان می آورد. به لطف خروجی XLR این میکروفون که دارای روکش طلا بوده، صدایی طبیعی و سیگنالی بدون نویز در اختیار خواهید داشت. میکروفون Behringer C3 با طراحی مستحکم و بادوام خود، سالیان سال همراه شما خواهد بود.


Behringer C3

The dual-diaphragm C-3 microphone is a home recording enthusiast’s dream come true! This professional quality condenser microphone is designed to capture your sounds with incredible realism, sensitivity and accuracy. With selectable pickup patterns (cardioid, omni and figure eight), frequency filters and input pads, the C-3 mic is an excellent choice for any recording scenario – and rugged enough to go the distance!

قیمت خرید میکروفون بهرینگر Behringer C3

With a heavy duty suspension mount and windscreen included in the sleek aluminum case, the C-3 just may be the only microphone your studio will need.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نوع خروجی Condenser
الگوی قطبی Cardioid, Omni, Figure-8
پاسخ فرکانسی 40Hz - 18KHz
امپدانس خروجی 350 ohms
نوع میکروفون XLR
حداکثر SPL 142dB
وزن محصول 0.99 lbs.

برچسب ها: قیمت-خرید-میکروفون-behringer-c3