اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

10,550,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


میکروفون استودیویی رود Rode NT1-A Package

میکروفون Rode NT1-A یک میکروفون کاندنسر با کیفیت است که دارای الگوی قطبی کاردیود می باشد. این میکروفون دارای صدایی گرم و شفاف با دامنه داینامیکی گسترده و عدد SPL بالا است. این ویژگی ها در میکروفون های گران قیمت دنیا قابل مشاهده است. میکروفون Rode NT1-A دارای دیافراگم بزرگ و یک کپسول 1 اینچی باکیفیت است که بر روی آن طلا پشیده شده است. نویز تولید شده توسط این میکروفون 5dbA است که باعث شده تا Rode NT1-A به یکی از کم نویز ترین میکروفون های کاندنسر موجود در بازار تبدیل شود.نویز کم این میکروفون باعث شده است تا برای رکورد صدای وکال، گیتار و انواع سازهای کوبه ایده آل باشد.میکروفون های کمی در بازار هستند که در ضبط صداهای گوناگون عملکرد خوبی دارند ، Rode NT1-A یکی از آنهاست. در Rode NT1-A Package یک پاپ فیلتر با کیفیت استودیویی ، یک شاک مونت با کیفیت ، یک کابل 6 متری میکروفون وجود دارد که برای شروع شما را از خرید وسایل جانبی میکروفون بی نیاز خواهد کرد.این میکروفون زیبا و جذاب با آمپدانس خروجی 100 اهمی در استرالیا طراحی و ساخته شده است.


کپسول 1 اینچی دارای طلا

میکروفون Rode NT1-A دارای دیافراگم بزرگ و یک کپسول 1 اینچی باکیفیت است که بر روی آن طلا پشیده شده است. طلا یک رسانای عالی برای سیگنال های الکتریکی است و همچنین از خوردگی در طول زمان جلوگیری می کند، همین امر باعث می شود میکروفون شما سالیان زیادی کیفیت خود را حفظ کند.

الگوی قطبی کاردیود

الگوی قطبی کاردیود صدا را از جلوی میکروفون می گیرد.این الگو برای رکورد از یک ساز و یا برای خوانندگی شما بسیار مناسب است.برای استودیو های خانگی، الگوی قطبی کاردیود به خاطر نگرفتن صدا از پشت سر آن (به خاطر بودن سر و صدا در خانه) بسیار مناسب است.

میکروفون رود Rode NT1-A Package

میکروفون رود Rode NT1-A Package

ویژگی ها

  • کپسول 1 اینچی باکیفیت که بر روی آن طلا پشیده شده است
  • آمپدانس 100 اهمی
  • الگوی قطبی کاردیود
  • صدای با کیفیت و خالص استودیویی برای رکورد وکال ، انواع ساز و درامز
  • Max SPL 137db
  • وزن 326 گرمی


Rode NT1-A Package

The RØDE NT1-A 1" cardioid condenser microphone has become an industry standard; delivering the warmth, extended dynamic range, clarity and high SPL capability typically only featured on some of the world’s most expensive microphones. With a self-noise level of only 5dBA it is widely recognised (along with the NT1) as one the world's quietest studio microphones. This low noise makes it an ideal vocal microphone as well as perfect for recording guitars and percussion.

میکروفون رود Rode NT1-A Package

Packaged in the 'Complete Vocal Recording Solution', the NT1-A includes everything you need to get a truly professional vocal recording and is ideal for home studio recording. A studio grade pop shield and shock mount is included, along with a premium 20' microphone cable, dust cover, and an downloadable instructional video packed with recording tips.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع خروجی XLR
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 20Hz-20kHz
امپدانس خروجی 100 ohms
نوع میکروفون Condenser
فانتوم پاور 48V phantom power
حداکثر SPL 137dB
وزن محصول 326g