لیست قیمت ارنجر

ارنجر - Arranger

برند های ارنجر

ارزان ترین گران ترین
Roland Roland E-A7

کیبورد ارنجرRoland E-A7

59,000,000 تومان

تماس برای خرید
Korg KORG Pa300

کیبورد ارنجرKORG Pa300

021-66761234

تماس برای قیمت و خرید
Korg Korg PA5X 76

کیبورد ارنجرKorg PA5X 76

021-66761234

تماس برای قیمت و خرید
نمايش 1 تا 20 از 42 (3 صفحه)

کیبورد ارنجر Arranger

کیبورد های ارنجر قابلیت تولید صدای اکثر سازهای ارکستر را به صورت همزمان دارند و از این جهت برای اجراهای تک نفره بسیار مناسب هستند.

طراحی و برنامه ریزی این کیبورد ها به گونه است که با گرفتن آکورد ها با دست چپ، سازهای ریتم و پایه (آکومپانیمنت) ذخیره شده در کیبورد شروع به نواختن می کنند

و با تغییر آکورد، آکورد و همنوازی آنها نیز هماهنگ با شما تغییر میکند.

همچنین سایر نکات اجرا مانند تمپو، قطع و اجرای مجدد ریتم، آکسان ها و ورییشن های مختلف ریتم و آکومپانی به راحتی بر روی این کیبورد ها قابل برنامه ریزی و اجرا است.

کیبورد های ارنجر قابلیت تولید صدای اکثر ساز ها را با کیفیت قابل قبولی دارند در عین حال تمرکز اصلی کیبورد های ارنجر بر روی تولید صدای ساز هایی نظیر پیانو، گیتار و سازهای بادی با کیفیت بالا است.

کیبورد های ارنجر معمولا می توانند به عنوان ورک استیشن و سینت سایزر نیز به کار بروند. از کیبورد های ارنجر عموما در اجراهای زنده ای که فقط به یک نوازنده نیاز است استفاده می شود.

کیبورد های ارنجر علاوه بر تولید صدای سازهای موسیقی قابلیت تولید افکت های صوتی متنوع و همچنین صدای پس زمینه را نیز دارند.

کیبورد های ارنجر معمولا با فرمت های MP3 / WAV و Midi نیز سازگار هستند.

کیبورد های ارنجر دارای سکوئنسر های داخلی و ابزار های رکورد و ادیت موسیقی هستند. این خصوصیت، آنها را به یک استودیو سیار موسیقی تبدیل می کند.

کیبورد های ارنجر می توانند صدای اجرای یک ارکستر کامل را شبیه سازی و پخش کنند، از این رو خوانندگانی که معمولا به تنهایی برنامه اجرا می کنند

و خود در برنامه به نوازندگی می پردازند از کیبورد های ارنجر استفاده می کنند.

سرپرست های ارکستر های پاپ نیز معمولا به استفاده از کیبورد های ارنجر علاقمند هستند.

کیبورد های ارنجر در اجرا های کارائوکه نیز به کار میروند زیرا می توانند صدای موزیک را بدون صدای خواننده پخش کنند و متن ترانه ها بر روی نمایش گر نشان دهند.