ارسال کالا به شهرستان از تاریخ 23 اسفند لغایت 5 فروردین شامل هزینه اضافه و مشروط به هماهنگی قبلی خواهد بود
اشتراک گذاریاشتراک گذاری
AKG
AKG K271 MK2هدفون
قیمت

7,800,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )هدفون ای کی جی AKG K271 MK2

هدفون AKG K271 MK2 کمپانی ای کی جی یک هدفون حرفه ایی پشت بسته استودیویی است که کاپ های آن روی گوش قرار می گیرند. این هدفون برای میکس کردن، مانیتورینگ و اجراهای زنده طراحی شده است. هدفون AKG K271 MK2 به دلیل ایزوله بودن و نوع طراحی آن که کاملا گوش را محصور می کند،  برای نوازندگان درامز و وکالیست ها برای اجراهای زنده و رکورد بسیار مناسب می باشد. هدفون K271 MK2 کمپانی آی کی جی با بازه ی پاسخ فرکانسی 16Hz-28KHz و آمپدانس 55 اهمی باعث می شود تا صداها را در دقیق ترین حالت ممکن بشنوید. این هدفون دارای یک کابل 3 متری صاف و یک کابل 5 متری فنری قابل تعویض می باشد تا بتوانید بر اساس نیاز خود از آنها استفاده نمایید.یکی از خصوصیات جذاب این هدفون ، سوییچ Auto-Mute آن می باشد. آن هم به صورتی عمل می کند که وقتی آن را از روی گوش خود برمی دارید به صورت اوتوماتیک صدای هدفون قطع می شود.


درایور های بزرگ با صدایی شفاف

درایور های بزرگ هدفون پشت بسته K271 MK2 کمپانی ای کی جی طوری طراحی شده اند تا بهترین عملکرد را در فضای سر داشته باشند، این هدفون می تواند در استودیوی شما به یک دوست با اطمینان تبدیل شود. به لطف درایور های بزرگ ، هدفون K72 ای کی جی فرکانس های پایین یا باس را با کیفیتی بی نظیر به گوش شما می رسانند.

هدفون ای کی جی AKG K271 MK2

هدفون ای کی جی AKG K271 MK2

هدبند و کاپ های راحت برای استفاده طولانی مدت

هدفون AKG K271 MK2 در ساخت پد دور گوش و پوشش هد بند خود از متریال با کیفیت و نرم استفاده کرده است تا گوش شما خسته نشود البته پد های این هدفون قابل تعویض می باشند تا در صورت استفاده زیاد از بتوانید آنها را عوض کنید. راحتی هدفون سبب می شود تا بر روی موسیقی خود بتوانید تمرکز کافی داشته باشید و از کار خود لذت کافی را ببرید.


AKG K271 MK2

The AKG K271 MKII are professional over-ear headphones designed for studio mixing, studio monitoring and live performance applications. Perfect for vocalists and drummers and built to provide the best possible sound reproduction, their fully-enclosed, sealed design provides high noise insulation, low signal bleeding into studio microphones and maximum isolation for live-mixing applications. In addition to great sound quality and insulation, the AKG K271 MKII headphones are extremely durable and comfortable. Not only designed to withstand the demands of countless hours in the studio, their self-adjusting headband provides an ideal fit and their over-ear pads nicely envelop the ears.

هدفون ای کی جی AKG K271 MK2

Other features include an auto-mute switch in the headband as well as a professional mini XLR connector. The AKG K271 MKII headphones also come with a 3m (10ft) straight cable and 5m (16ft) coiled cable, so you can start listening to your music, mix or project right away. Altogether, from performance and ease of use to comfort and reliability, the AKG K271 MKII is a powerful tool for mixing and monitoring environments.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع هدفون Closed
نوع پوشش گوش Circumaural
سایز درایو 30mm
حساسیت 91db
رنج پاسخ فرکانسی 16Hz - 28Khz
حداکثر قدرت ورودی 200mW
امپدانس 585ohms
طول کابل 3m-5m
نوع کابل straight-Coiled
نوع فیش 1/8" (1/4" adapter included)
وزن | Weight 240g

برچسب ها: قیمت-خرید- k271-mk2