ارسال کالا به شهرستان از تاریخ 23 اسفند لغایت 5 فروردین شامل هزینه اضافه و مشروط به هماهنگی قبلی خواهد بود
اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez RGAIX6U ABSگیتار الکتریک
قیمت

63,900,000 تومان

67,650,000 تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

آموزش تعویض سیم گیتار الکتریک


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX6U ABS

گیتار الکتریک Ibanez RGAIX6U ABS از سری RGA کمپانی آیبانز است که در سال 2017 ، آیبانز آن را معرفی کرد. بدنه این گیتار از چوب زیبای Ash می باشد که به دسته ایی از جنس چوب افرا متصل شده است. دسته راحت این ساز ، Nitro Wizard و دارای 24 فرت با فرت بورد Ebony می باشد. این ساز دارای دو پیکاپ هامباکر Bare Knuckle Aftermath می باشد. آیبانز برای پایدار ماندن کوک این گیتار از بریج Gibraltar Standard II استفاده کرده است. پیکاپ های برناکل شخصیتی جذاب به این گیتار بخشیده اند. این پیکاپ ها صداهای کلین گرم و دیستورشن های سنگین و تفکیک شده ایی را به گوش می رسانند. همانطور که گفتیم برای پایداری کوک این ساز از بریج Gibraltar Standard II استفاده شده است تا شما با خیالی راحت بابت پایداری کوک ساز خود ، به نوازندگی هود بپردازید. با گیتار الکتریک Ibanez RGAIX6U ABS می توانید به راحتی در سبک های پاپ ، راک و متال بنوازید و از نوازندگی و کیفیت و خوش دستی این ساز لذت ببرید.یک گیتار الکتریک همه فن حریف با قیمت مناسب.


پیکاپ های Bare Knuckle Aftermath

گیتار الکتریک Ibanez RGAIX6U ABS دارای دو پیکاپ هامباکر از برند محبوب و معروف بناکل می باشد. با ترکیب صدای این پیکاپ ها می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید و از کیفیت صدای تولید شده توسط سازتان لذت ببرید.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX6U ABS

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX6U ABS

فرت بورد از جنس چوب آبنوس (Ebony)

چوب Ebony در کنار ظاهر زیبای خود از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. این چوب صدای پانچ و ساستین و مقاومت خوبی دارد و در موقع نوازندگی حس بسیار خوبی به نوازنده می دهد.


Ibanez RGAIX6U ABS

The RGAIX6U is an RGA series solid body electric guitar model introduced by Ibanez in 2017. It was made in Indonesia as part of the metal-focused Iron Label lineThe RGAIX6U features an ash body bolted to a maple and bubinga Nitro Wizard neck with an ebony fingerboard with binding and no inlays. Components include a fixed bridge, dual Bare Knuckle humbucking pickups with a coil-split toggle and locking Gotoh tuners.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX6U ABS

For 2018 the neck material was changed to maple and purpleheart and luminescent side dots were added.The RGAIX6FM is a similar model with a mahogany body with a flamed maple top and DiMarzio pickups. The RGAIX6MQM is a related model with a quilted maple top on an ash body, birdseye maple fretboard and DiMarzio pickups. The RGAIX7U is a seven string version.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Ash body
جنس دسته گیتار | Neck Material Nitro Wizard 3pc Maple/Bubinga neck
طول دسته گیتار | Scale 648mm/25.5"
نوع گوشی ها | Tuners Gotoh SG381 MG-T locking
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Bound Ebony fretboard
تعداد فرت | Frets Count 24 / Jumbo frets
پیکاپ بالا | Neck Pickup Bare Knuckle Aftermath (H) bridge pickup (Passive/Ceramic)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Bare Knuckle Aftermath (H) neck pickup (Passive/Alnico)
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 3way
کنترل ها | Controls 1* volume / 1* Coil Tap Switch
نوع خرک (بریج) | bridge Gibraltar Standard II bridge