اشتراک گذاریاشتراک گذاری

آکبند این کالا موجود نمی باشد.


مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

میکروفون ام ایکس ال MXL 991

از میکروفون کاندنسر قلمی MXL 991، می توان به عنوان میکروفون overhead برای ضبط درامز و گیتار آکوستیک استفاده کرد. این محصول با وجود روکش تمام فلزی خود، بسیار سبک وزن بوده و از این رو برای استفاده به عنوان overhead بسیار ایده آل می باشد. این میکروفون، برای رکورد گیتار آکوستیک، صدایی گرم و غنی را به شما ارائه داده و شخصیت صوتی گیتار آکوستیک مورد نظر را به دقت در میکس منعکس می کند. از میکروفون MXL 991 برای ضبط به صورت دیجیتال و آنالوگ نیز می توانید استفاده کنید.


الگوی قطبی cardioid

این محصول با الگوی قطبی cardioid، صدایی که مستقیما از روبرو به سمت میکرفون ساطع می شود را دریافت کرده و ثبت صدای ناخواسته ای که از پشت و طرفین به سمت میکروفون روانه می شود را به حداقل می رساند.

قیمت خرید میکروفون ام ایکس ال MXL 991

قیمت خرید میکروفون ام ایکس ال MXL 991

دیافراگم کوچک و پاسخ فرکانس 30Hz-18kHz

اگر برای ضبط صدای گیتار آکوستیک به دنبال میکروفونی با قیمت مناسب هستید، که به نسبت قیمت کیفیت خوبی نیز ارائه دهد، میکروفون کاندنسر MXL 991 گزینه بسیار مناسبی است. این محصول دارای یک دیافراگم 6 میکرونی طلاکاری شده و الگوی قطبی cardioid می باشد که برای ضبط از فاصله نزدیک بسیار ایده آل می باشد. به لطف پاسخ فرکانس 30Hz-18kHz این محصول، صدای هر منبع صوتی که در مقابلش قرار دهید را به دقت فراوان رکورد خواهد کرد. این میکروفون ، بدون اینکه گوش خراش و آزار دهنده باشد، میزان قابل توجهی فرکانس high نیز ارائه می دهد. با تهیه یک جفت میکروفون MXL 991، می توانید با قیمتی مناسب صاحب میکروفون های overhead برای ضبط درامز به صورت stereo شوید.

MXL 991

The MXL 991 Recording Mic is your one-stop mic kit for vocals, drum overheads, acoustic guitars, and more!

قیمت خرید میکروفون ام ایکس ال MXL 991
نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 30Hz – 18kHz
امپدانس خروجی 110 ohms
فانتوم پاور Phantom power 48V (+- 4V)
حداکثر SPL 137 dB
وزن محصول 544gr
حساسیت | Sensitivity 15 mv/Pa

برچسب ها: قیمت-خرید-فروش-میکروفون-ام-ایکس-ال-mxl-991