Korg

پیانو دیجیتال Korg SV1 73 Metallic Red


شرایط خرید اقساطی

ارسال رایگان برای سراسر ایران در ازاء خرید بیش از مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ تومان

ارتباط با کارشناسان
اشتراک گذاریاشتراک گذاری


بزودی


پیانو دیجیتال Korg SV1 73 Metallic Red

پیانو دیجیتال Korg SV1 73 Metallic Red یک پیانو دیجیتال خوش ساخت با ظاهری زیبا و منحصر به فرد از کمپانی Korg می باشد. پیانو دیجیتال Korg SV1 73 Metallic Red دارای 73 کلاویه از نوع RH3 Real Weighted Hammer Action با پلی فونی 80 نتی است. صداهای قابل استفاده در  پیانو دیجیتال Korg SV1 73 Metallic Red تعداد 36 عدد می باشد و همچنین نوازنده امکان استفاده از افکتهایی از قبیل  EQ, Amp modeling, Modulation FX, Reverb, Delay, Tremolo, Wah را در پیانو دیجیتال Korg SV1 73 Metallic Red دارا می باشد. همچنین این پیانو امکان ترانسپوز را به راحتی در دسترس نوازنده قرار می دهد. خروجی های پیانو دیجیتال Korg SV1 73 Metallic Red عبارتند از دو خروجی (Left & Right) و دو خروجی XLR به صورت (Left & Right) و همچنین یک خروجی هدفون. آهنگهای دمو موجود در پیانو دیجیتال Korg SV1 73 Metallic Red تعداد 36 عدد است و همچنین این پیانو دیجیتال خوش قیمت دارای ورودی های  پدال damper و footswitch, volume/expression می باشد.

تاریخچه کارخانه Korg

کمپانی Korg که با نام (Keio Electronic Laboratories) تاسیس شد یک شرکت چند ملیتی در توکیو ژاپن هست. این کمپانی سازنده سازهای الکترونیکی موسیقی، پردازنده های صدا، پدال های گیتار، تجهیزات ضبط و تیونر های الکترونیکی می باشد. korg همچنین تحت نام برند Vox اقدام به تولید گیتار الکتریک و آمپلی فایر گیتار نیز می نماید.

شرکت Korg در سال 1962 توسط Tsutomu Katoh و Tadashi Osanai با نام Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd در ژاپن تاسیس شد. بعد ها این شرکت به Keio Electronic Laboratories تغییر نام داد. نام keio به چند دلیل بر روی این کمپانی نهاده شد. اول اینکه این کمپانی نزدیک به خط راه آهن Keio در توکیو بود و دومین دلیل اینکه حروف K و O ، حروف اول نام خانوادگی دو شریک بنیانگذار این شرکت یعنی Katoh و Osanai است. قبل از تاسیس این شرکت، Katoh صاحب یک کلوپ شبانه بود و Osanai که فارغ التحصیل دانشگاه توکیو بود در کلوپ Katoh آکوردئون می نواخت. نوازندگی او  همیشه به وسیله یک درام ماشین Wurlitzer Sideman همراهی (اکومپانی) می شد. Osanai که همواره از کیفیت این درام ماشین ناراضی بود بالاخره Katoh را راضی کرد که بودجه ساخت یک درام ماشین جدید و بهتر را به Osanai بدهد. 

اولین محصول شراکت این دو یک درام ماشین الکترومکانیکی با نام Donca Matic DA-20  بود که در سال 1963 ساخته شد.  نام Donca برگرفته از حالت صدایی بود که این درام ماشین تولید میکرد که اگر کسی میخواست صدای آنرا با دهان تقلید کند صدایی شبیه Donca- Donca تولید میکرد. با توجه به موفقیتی که DA-20 کسب کرد، کمپانی Keio تصمیم گرفت مدل Solid State آن با نام Donca matic DE-20 را در سال 1966 روانه بازار کند.

تست صدا و معرفی پیانو دیجیتال کرگ Korg SV1 73 Metallic Red


نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
تعداد کلاویه 73
نوع کلاویه RH3 Real Weighted Hammer Action
پلی فونی 80 Notes
تعداد صدا 36
افکت EQ, Amp modeling, Modulation FX, Reverb, Delay, Tremolo, Wah
سکوئنسر ندارد
تعداد اسپیکر ندارد
نوع خروجی 2 x 1/4" (left, right), 2 x XLR (left, right), 1 x 1/4" (headphones)
آهنگ دمو 36
انتقال دهنده اکتاو ترانسپوز دارد
طول 347 mm
عرض 1143mm
وزن دستگاه 17.5kg
ورودی پدال 1 x 1/4" (damper pedal), 2 x 1/4" (footswitch, volume/expression)
ارتفاع 157 mm
مترونوم ندارد

برچسب ها: خرید پیانو دیجیتال کرگ, قیمت خرید فروش پیانو دیجیتال Korg SV1 73-Metallic Red