اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez RG421HPAH BWBگیتار الکتریک

ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421HPAH BWB

با گیتار اکتریک Ibanez RG421HPAH BWB می توانید تکنیک های مختلف در سولو نوازی (نواختن آرپژها ، سوییپ ها و...) را به لطف دسته روان Wizard III آیبانز ، به راحتی بنوازید. فینگر بورد گیتار RG421HPAH BWB از جنس جیتوبا بوده و دارای 24 فرت جامبو که برای بند کردن بسیار مناسب است ساخته شده است. گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421HPAH BWB یکی از مدل های لاین RG است که کمپانی Ibanez در سال 2020 به بازار فروش معرفی کرده است. یک گیتار خوش دست که با ظاهر زیبایش بسیاری از نوازندگان را مجذوب خود می کند.سری RG سالیان زیادی است که جایگاه خود را در میان نوازندگان به ثبات رسانده، اما RG421HPAH BWB با رویه بدنه ASH ، دسته میپل و فینگربورد Jatoba قادر به دستیابی به سطح جدیدی از گیرایی در بین خریداران شد. دلیل دیگر جاذبه ی گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421HPAH BWB پیکاپ های دیمارزیو است که به حالت HH بر روی آن قرار گرفته اند. این پیکاپ ها شخصیتی جدید و جذاب به این گیتار بخشیده اند. این پیکاپ ها صداهای کلین گرم و دیستورشن های سنگین را تفکیک شده و بدون کوچکترین واحد نویز اضافه به گوش می رساند. Ibanez RG421HPAH BWB چه برای کسانی که قصد شروع به نواختن گیتار الکتریک دارند و چه برای کسانی که اجرای صخنه ایی دارند، با توجه به کیفیت بالا و قیمت متناسبی که دارد می تواند انتخابی معقول و جذابی باشد.


دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورد دار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد. در ساخت دسته گیتار الکتریک Ibanez RG421HPAH BWB نیز از چوب افرا استفاده شده است.


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421HPAH BWB

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421HPAH BWB

پیکاپ های دیمارزیو

گیتار الکتریک Ibanez RG421HPAH BWB دارای دو پیکاپ هامباکر دیمارزیو می باشد. با ترکیب صدای این پیکاپ ها با سوییچر 3 حالته آن می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید که همین امر باعث می شود تا شما در خانه نیز با لذت فراوان سبک های راک ، پاپ ، کانتری و بلوز را با لذت بنوازید. این را هم بدانید که در این ساز می توانید پیکاپ های خود را سینگل کنید تا بتوانید به نوازندگی خود رنگ بیشتری ببخشید.


Ibanez RG421HPAH BWB

The RG421HPAH is an RG series solid body electric guitar model introduced by Ibanez for 2020. It is produced in Indonesia.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421HPAH BWB

The RG421HPAH features an ash top with white binding on a nyatoh body bolted to a roasted maple Wizard III neck with a 24-fret jatoba fingerboard with white dot position markers and luminescent side dots. Components include a pair of direct-mounted DiMarzio Fusion Edge humbucking pickups with gold covers, an F106 fixed bridge and Ibanez tuning machines.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Nyatoh
جنس صفحه روی بدنه | Top Ash
نوع دسته | Neck Type Wizard III
جنس دسته گیتار | Neck Material Roasted Maple
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Jatoba
تعداد فرت | Frets Count 24
نوع فرت | Fret Type Jumbo
پیکاپ بالا | Neck Pickup DiMarzio Fusion Edge
پیکاپ پایین | Bridge Pickup DiMarzio Fusion Edge
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HH
کنترل ها | Controls Master volume / master tone / 3-way lever pickup selector / coil-split toggle
نوع خرک (بریج) | bridge F106

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الکتریک-آیبانز-ibanez-rg421hpah-bwb