اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez RG421AHM BMTگیتار الکتریک

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421AHM BMT

دسته گیتار الکتریک Ibanez RG421AHM BMT از جنس چوب افرا ساخته شده است به دلیل طراحی جدید باعث افزایش راندمان این ساز شده است. در گیتار RG421AHM می توانید تکنیک های مختلف در سولو نوازی (نواختن آرپژها ، سوییپ ها و...) را به لطف دسته روان Wizard III آیبانز ، به راحتی بنوازید. فینگر بورد گیتار RG421AHM از جنس افرا بوده و دارای 24 فرت جامبو که برای بند کردن بسیار مناسب است ساخته شده است. گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421AHM BMT یکی از مدل های لاین RG است که کمپانی Ibanez در سال 2015 به بازار فروش معرفی نمود؛ یک گیتار خوش دست که با ظاهر زیبایش بسیاری از نوازندگان را مجذوب خود می کند.سری RG سالیان زیادی است که جایگاه خود را در میان نوازندگان به ثبات رسانده، اما RG421AHM BMT با بدنه ASH ، دسته میپل و فینگربورد Maple قادر به دستیابی به سطح جدیدی از گیرایی در بین خریداران شد. دلیل دیگر جاذبه ی گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421AHM BMT پیکاپ های کوانتوم آیبانز است که به حالت HH بر روی RG421 قرار گرفته اند. این پیکاپ ها شخصیتی جدید و جذاب به این گیتار بخشیده اند. صدای شفاف صدای بالای این پیکاپ ها صداهای کلین گرم و دیستورشن های سنگین را تفکیک شده و بدون کوچکترین واحد نویز اضافه به گوش می رساند.Ibanez RG421AHM BMT برای کسانی که قصد شروع به نواختن گیتار الکتریک دارند، با توجه به کیفیت بالا و قیمت متناسبی که دارد می تواند انتخابی معقول و جذابی باشد.


پیکاپ های Quantum

گیتار الکتریک Ibanez RG421AHM BMT دارای دو پیکاپ هامباکر Quantum می باشد.با ترکیب صدای این پیکاپ ها می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید که همین امر باعث می شود تا شما در خانه نیز با لذت فراوان سبک های راک ، پاپ ، کانتری و بلوز را با لذت بنوازید.

بریج F106 آیبانز

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421AHM BMT

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421AHM BMT

دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد.

بدنه ASH

جنس این چوب طوری است که در کنار زیبایی چشم نواز خود ترکیب متعادلی از صدای قدرتمند برای ریتم زدن و صدای گرم و شیرینی ، موقع سولو نوازی در اختیار نوازنده قرار می دهد.


Ibanez RG421AHM BMT

The Ibanez RG421AHM solidbody electric guitar is purpose-built for high-speed, low-drag playing! It all starts with the seductive and aggressive RG body style. The RG421AHM also gives you a fast-playing maple Wizard III neck and a resonant, well-balanced ash body. You'll love how this guitar feels as soon as you pick it up. And it sports two hot Quantum humbuckers, perfect for rock, blues, and metal. Get your hands on an Ibanez RG421AHM solidbody electric guitar, and prepare to rock.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421AHM BMT

Wizard III Maple neck

Ibanez's thin, flat and fast Wizard neck is strong and sturdy and offers unlimited playability and features a two-octave 24-fret fretboard for a wide tonal range.

Quantum pickups

The Quantum pickups provide accelerated bass response for exceptionally fast tracking of high-speed staccato riffing with crushing mid range and precise high-end articulation.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Ash
نوع دسته | Neck Type Wizard III
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
طول دسته گیتار | Scale 25.5"
عرض دسته گیتار | Nut Width 43mm
نوع گوشی ها | Tuners Ibanez tuners
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Maple
تعداد فرت | Frets Count 24
نوع فرت | Fret Type Jumbo
نوع صدف کاری دسته گیتار | Inlays Black Dots
پیکاپ بالا | Neck Pickup Quantum (H)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Quantum (H)
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HH
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 5-way blade pickup switch
کنترل ها | Controls 1 x master volume, 1 x master tone, 5-way blade pickup switch
نوع خرک (بریج) | bridge Fixed bridge

برچسب ها: قیمت-خرید-فروش-گیتار-الکتریک-آیبانز-ibanez-rg421ahm-bmt