اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez RG320EXZ BKFگیتار الکتریک
قیمت

26,700,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

ویدیو آموزش تعویض سیم گیتار الکتریک بریج فلوید رز به زبان فارسی


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG320EXZ BKF

گیتار الکتریک Ibanez RG320EXZ BKF از سری RG کمپانی آیبانز است که در سال 2021 ، آیبانز آن را معرفی کرد. بدنه این گیتار از چوب مرانتی می باشد که به دسته ایی از جنس چوب افرا متصل شده است. دسته راحت این ساز ، Wizard III و دارای 24 فرت با فرت بورد جتوبا می باشد. این ساز دارای دو پیکاپ هامباکر کوانتوم می باشد. آیبانز برای پایدار ماندن کوک این گیتار از بریج Edge-Zero II استفاده کرده است. پیکاپ های کوانتوم شخصیتی جدید و جذابی به این گیتار بخشیده اند. این پیکاپ ها صداهای کلین گرم و دیستورشن های سنگین و تفکیک شده ایی را به گوش می رسانند. برای پایداری کوک این ساز از بریج خوب Edge-Zero II استفاده شده است.این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد. با این بریج بدون نگرانی از پایدار نماندن کوک گیتار خود می توانید تکنیک های دایوینگ و سایر تکنیک هایی که با دسته ترمولو گیتار اجرا می شوند را انجام دهید. با گیتار الکتریک Ibanez RG320EXZ BKF می توانید به راحتی در سبک های پاپ ، راک و متال بنوازید و از نوازندگی و کیفیت و خوش دستی این ساز لذت ببرید.یک گیتار الکتریک همه فن حریف با قیمت مناسب.


پیکاپ های Quantum

گیتار الکتریک Ibanez RG320EXZ BKF دارای دو پیکاپ هامباکر Quantum می باشد. با ترکیب صدای این پیکاپ ها می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید که همین امر باعث می شود تا شما در خانه نیز با لذت فراوان سبک های راک ، پاپ ، کانتری و بلوز را با لذت بنوازید.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG320EXZ BKF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG320EXZ BKF

دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد.

بدنه Meranti

جنس این چوب طوری است که ترکیب متعادلی از صدای قدرتمند برای ریتم زدن و صدای گرم و شیرینی ، موقع سولو نوازی در اختیار نوازنده قرار می دهد.


Ibanez RG320EXZ BKF

The RG320EXZ is an RG series solid body electric guitar model introduced by Ibanez for 2021. It is made in Indonesia as part of the "Standard" line.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG320EXZ BKF

The RG320EXZ features a meranti body bolted to a maple Wizard III neck with a 24-fret jatoba fingerboard with white binding and white dot position markers. Components include a pair of Ibanez Quantum humbucking pickups mounted in pickup rings, an Edge Zero II double locking tremolo bridge with a removable ZPS3Fe tuning stabilizer, a locking nut, and Ibanez die-cast tuning machines.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Meranti
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
طول دسته گیتار | Scale 25.5"
نوع گوشی ها | Tuners Ibanez die-cast
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Jatoba
تعداد فرت | Frets Count 24
نوع فرت | Fret Type Jumbo
پیکاپ بالا | Neck Pickup Quantum (H)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Quantum (H)
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HH
کنترل ها | Controls Master volume / master tone / 5-way lever pickup selector
نوع خرک (بریج) | bridge Edge-Zero II w/ZPS3Fe

برچسب ها: قیمت-خرید-فروش-گیتار-الکتریک-آیبانز-ibanez-rg320exz-bkf