اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


تست صدای گیتارالکتریک ibanez GSA60 BKN


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GSA60 BKN

GSA60 جز اولین مدل های سری Gio است که در سال 2000 کمپانی آیبانز (Ibanez) آنرا معرفی نمود و از همان سال به عنوان یک محصول پرطرفدار، خط تولید آن هرگز قطع نشده و در میان محصولات آیبانز طولانی ترین خط تولید نا متقاطع متعلق به GSA60 است. اولین نکته چشمگیر درباره GSA60 آیبانزبرش زیبای چوب و وزن کم این گیتار است.بدنه ی این ساز نسبت به سری RG آیبانز نازک تر است که باعث به وجود آمدن لحجه خاص این گیتار می شود. استفاده از چوب Okume به عنوان بدنه در این ساز صدایی حجیم و گرم را همراه دارد. چوب دسته این مدل از گیتار های آیبانز همانند دیگر مدل های سری Gio، از میپل مستحکم ساخته شده اما از نظر طراحی تفاوت دارد. دسته این گیتار همچون بدنه اش نازک و راحت و در عین حال مقاوم است.چینش پیکاپ های Ibanez GSA60 BKN به صورت HSS است که با سویچ 5 حالته به شما قدرت انتخاب جنس مد نظرتان از صدا های شفاف و تیز تا صداهای حجیم و گرم را می دهد.قیمت باورنکردنی این گیتار نسبت به کیفیت بالای آن موجب شده تا در سر تا سر دنیا نوازندگان هنگام خرید، GSA60 را بین گزینه های خرید گیتار در نظر داشته باشند.برای رسیدن به یک صدای خوب همیشه لازم نیست هزینه بسیار بالایی صرف کنید. سری GIO آیبانز که شامل گیتار الکتریک GSA60 می شود برای آن دسته از گیتاریست هایی ساخته شده است که به دنبال گیتارهایی با قیمت های مقرون به صرفه تر می گردند. Ibanez GSA60 BKN نه تنها در کیفیت ساخت یک سر و گردن بالاتر از گیتار های هم قیمت خود است بلکه از نظر صدای بهتری به نسبت سایر گیتار های هم قیمت و حتی گرانتر از خود تولید می کند.


پیکاپ های Inffinity

گیتار الکتریک Ibanez GSA60 BKN دارای یک پیکاپ هامباکر و دو پیکاپ سینگل کویل Infinity می باشد.  با ترکیب صدای این پیکاپ ها با سوییچر 5 حالته آن می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید که همین امر باعث می شود تا شما در خانه نیز با لذت فراوان سبک های راک ، پاپ ، کانتری و بلوز را با لذت بنوازید.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GSA60 BKN

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GSA60 BKN

دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد.

بدنه Okume

جنس این چوب طوری است که ترکیب متعادلی از صدای قدرتمند برای ریتم زدن و صدای گرم و شیرینی ، موقع سولو نوازی در اختیار نوازنده قرار می دهد.


Ibanez GSA60 BKN

The GSA60 is an SA series solid body electric guitar model introduced by Ibanez in 2000. It is part of the entry-level GIO line which is produced in both China and Indonesia.The GSA60 was one of the original models in the SA series and has been in production since, making it the longest running model in the series and one of the longest continuous production runs across the entire Ibanez line.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GSA60 BKN

The GSA60 is among the most affordable of the SA series and S family. Notable differences with other SA models are the agathis body (later replaced by mahogany) and the placement of the output jack which is on the side of the body rather than the top. Other features are Ibanez pickups and a synchronized tremolo bridge.For 2018 the fretboard radius was changed from 15¾" (400mm) to 12" (305mm) along with the rest of the models in the SA series. In late 2018 the fretboard material was switched from rosewood to jatoba. For 2019 the mahogany body was replaced with okoume, the fretboard was replaced with treated New Zealand pine and the SAT-10 tremolo was replaced by the T102. For 2020 the fretboard was changed to purpleheart.In 2009, two limited edition colors were released: RD (Red) and SKB (Sky Blue). In 2012 the GSA60 borrowed the STD pickups from the mainline SA series. The pickups were switched to Infinity R's starting with 2015.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Okoume
جنس دسته گیتار | Neck Material 1-piece maple
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Treated New Zealand Pine
تعداد فرت | Frets Count 22
نوع فرت | Fret Type Medium
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint Bolt-on
نوع صدف کاری دسته گیتار | Inlays White dot
پیکاپ بالا | Neck Pickup Infinity RS (S)
پیکاپ وسط | Middle Pickup Infinity RS (S)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Infinity R (H)
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HSS
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 5Way
کنترل ها | Controls 1Volume / 1Tone
نوع خرک (بریج) | bridge T102 tremolo