اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
قیمت

20,160,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

ویدیو آموزش تعویض سیم گیتار الکتریک فیکس بریج به زبان فارسی


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez AR325 DBS

گیتار الکتریک Ibanez AR325 DBS یکی از مدل های لاین Artist است که کمپانی Ibanez در سال 2012 به بازار فروش معرفی نمود. Ibanez AR325 DBS سازیست خوش دست که با ظاهر وینیج بسیاری از نوازندگان را مجذوب خود می کند. Vintage بودن تنها منحصر به ظاهر این ساز نشده و صدای آن بسیار مناسب برای Old School Rock ، Jazz ، Blues و حتی POP می باشد. گیتار Ibanez AR325 DBS با تولید تنی با ساستین بالا و کیفیت ساخت فراتر از حد انتظار ( به خاطر جنس خوب متریال به کار رفته در آن ) گیتار بسیار مناسبی در بازه قیمتی خود است. پیکاپ Ibanez Super 58 Custom در این ساز استفاده شده است که صدای گرم و شفافی (مناسب سبکهای بلوز ، جاز و پاپ) را ایجاد می کند. گیتار الکتریک Ibanez AR325 DBS با بدنه ای از جنس Okoume و تاپ figured bubinga و با دسته ایی از جنس 3pc Maple تولید شده است. فینگر بورد جاتوبا این ساز با 22 فرت مدیوم جامبو ساخته شده که مقاومت و راحتی را به همراه دارد. Ibanez AR325 DBS برای کسانی که دنبال سازی وینتیج با صدای گرم و شفاف وینتیجی هستند، با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد می تواند انتخابی معقول و جذابی باشد.


بریج Gibraltar Performer

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد. این بریج با ظاهر بسیار زیبای خود، ظاهر وینتیجی گیتار Ibanez AR325 DBS را تکمیل کرده است.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez AR325 DBS

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez AR325 DBS

دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد.

بدنه Okoume

جنس این چوب طوری است که  صدای گرم و شیرینی ، موقع سولو نوازی در اختیار نوازنده قرار می دهد تا بتواند در سبک های بلوز و جاز ظرافت نوازندگی خود را به نمایش بگذارد.


Ibanez AR325 DBS

The AR325 is an Artist series solid body electric guitar model introduced by Ibanez in mid 2012. It was produced in China.The AR325 features an arched figured bubinga top with cream binding on a mahogany body mated to a set-in maple neck with a 22-fret rosewood fingerboard with binding and split block position markers. Components include dual Ibanez Super 58 Custom humbucking pickups with individual volume and tone controls wired to Tri-sound switches which allow a range of tone options and a Tune-O-Matic style bridge.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez AR325 DBS

In mid-2014 the pickups were changed to Super 58's (not Custom) and the pearl and abalone inlays were changed to acrylic and abalone.The AR320 is a similar model with a flamed maple top. The AR420 is a related model with a flamed maple top with abalone purfling.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Mahogany
جنس صفحه روی بدنه | Top Figured Bubinga
جنس دسته گیتار | Neck Material AR 3pc Maple
طول دسته گیتار | Scale 628mm/24.7"
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Bound Rosewood
تعداد فرت | Frets Count 22
نوع فرت | Fret Type Medium
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint set-in neck (smooth heel)
نوع صدف کاری دسته گیتار | Inlays Acrylic & Abalone block
پیکاپ بالا | Neck Pickup Super 58 (H) neck pickup (Passive/Alnico)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Super 58 (H) bridge pickup (Passive/Alnico)
کنترل ها | Controls neck tone/ neck volume/ tri-sound neck PU/ bridge tone/ bridge volume/ tri-sound bridge PU
نوع خرک (بریج) | bridge ART-1
سیم گیر | Tailpiece Quik Change Classic