اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Focusrite
Focusrite Scarlett 8i6 G3کارت صدا

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )کارت صدا فوکوسرایت Focusrite scarlett 8i6 G3

کارت صدای فوکوسرایت Scarlett 4i4 یک کارت صدای عالی برای نوازندگان و تهیه کننده هایی است که نیاز به ورودی بیشتری دارند ،کارت صدای فوکوسرایت Scarlett 8i6 به شما امکان می دهد تا حداکثر چهار منبع مونو و خط استریو مانند دستگاه های سینت سایزر یا ماشین درام را رکورد کنید.نسل سوم Scarlett 8i6 پیشرفته ترین سطح کارت صدای یو اس بی با دو پری امپ میکروفون به روز شده Scarlett می باشد. Scarlett 4i4 دارای مبدل هایی با کارایی بالای 24 بیتی / 192kHz AD / DA ، ساختار پری امپ بهینه شده با تأخیر بسیار کم برای بهبود عملکرد این کارت صدا است.


پری امپ فوکوسرایت

Scarlett 4i4 G3 مجهز به پری امپ پر آوازه Focusrite است. برای بیش از 25 سال ، جوایز Focusrite، ظرافت آن را در تجهیزات استودیویی حرفه ای در سراسر جهان نشان داده است. فوکوسرایت پری امپ low-noise, low-distortion خود را به اسکارلت سولو منتقل کرده است. این همان فناوری است که در محصولات پرچمدار فوکوسرایت یافت می شود و به شما امکان می دهد تا میکروفون های dynamic, condenser , ribbon را با هر اتاقی تطبیق دهید.البته شما فانتوم پاور نیز برای میکروفون هایی که به آن نیاز دارند در اختیار دارید.

کارت صدا فوکوسرایت Focusrite scarlett 8i6 G3

کارت صدا فوکوسرایت Focusrite scarlett 8i6 G3

تاخیر فوق العاده کم برای عملکرد بهتر

شما می دانید وقتی از یک مانیتور با صدای عالی استفاده کنید (همه چیزهایی که برای الهام گرفتن می خواهید، بشنوید) عملکرد شما بهتر می شود. به عنوان مثال تاثیر شنیدن افکت های ریورب و دیلی در یک سولوی گیتار. تأخیر فوق العاده کم Scarlett 8i6 G3 به شما امکان می دهد تا افکت های پلاگین های خود را در زمان واقعی کنترل کنید ، بنابراین می توانید همانطور که پیش بینی می کنید قطعات خود را بشنوید و اجراهای بهتری را ضبط کنید.


Focusrite Scarlett 8i6 G3

Sitting on the desks of more producers than any other, the Scarlett range of audio interfaces means studio quality sound for more music making machines than any other. 8i6, with its dual mic-pres, fixed-line I/O and MIDI, gives you just the right connectivity to easily bring your hardware music making setup into the computer world.

کارت صدا فوکوسرایت Focusrite scarlett 8i6 G3

Plug in and produce; all your instruments, all the time. With two 3rd Gen preamps, six fixed line-ins and four balanced outs – for synths, drum machines and looping in hardware effects – 8i6 is ready to record when you are. Spend more time playing and less time plugging in.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop
ورودی و خروجی همزمان 8 x 6
نرخ نمونه برداری Up to 24-bit/192kHz
سیستم مورد نیاز macOS 10.12 or later, Windows 7 SP1 or later (Scarlett), Windows 10 v1809 or later (Pro Tools First)
نوع ورودی آنالوگ 2 x XLR-1/4" combo (mic/Hi-Z), 4 x 1/4" (line)
نوع خروجی آنالوگ 4 x 1/4" (line out)
خروجی هدفن 2 x 1/4"
نوع ورودی دیجیتال 1 x Coax (S/PDIF)
نوع خروجی دیجیتال 1 x Coax (S/PDIF)
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی In/Out
AC Power 12V DC power supply (included)

برچسب ها: قیمت-خرید-کارت-صدا-فوکوسرایت-focusrite-scarlett-8i6-g3