Yamaha

پیانو آکوستیک Yamaha JX113 CPPM


شرایط خرید اقساطی

ارسال رایگان برای سراسر ایران در ازاء خرید بیش از مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ تومان

ارتباط با کارشناسان
اشتراک گذاریاشتراک گذاری


بزودی


پیانو آکوستیک Yamaha JX113 CPPM

پیانو آکوستیک Yamaha JX113 CPPM یک پیانو آکوستیک خوش ساخت ، زیبا و خوش صدا از کمپانی Yamaha می باشد. پیانو آکوستیک Yamaha JX113 CPPM با تولید صدایی شفاف و واضح نوازنده را در لذت بردن هر چه بیشتر از نوازندگی یاری میدهد. همچنین پیانو آکوستیک Yamaha JX113 CPPM به دلیل کیفیت مواد اولیه و کیفیت بالای ساخت دارای عمری طولانی می باشد. پیانو آکوستیک Yamaha JX113 CPPM با پنل ماهوگانی ، رنگ و زیبایی بسیاری را به محیط اطراف نیز بخشیده و هر بیننده ای را مجذوب خود می سازد. پیانو آکوستیک Yamaha JX113 CPPM علاوه بر زیبایی و کیفیت صدای عالی با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه شده است.

تاریخچه کارخانه Yamaha

کمپانی یاماها یک شرکت چند ملیتی در ژاپن است که تنوع محصولات بسیار زیادی دارد. در این کمپانی از ساز های موسیقی تا محصولات الکترونیکی و حتی وسایل ورزشی موتوری تولید می شود. یاماها عضو مهمی در بازار سهام ژاپن می باشد. این کمپانی همچنین به عنوان بزرگترین تولید کننده پیانو در دنیا به شمار می رود.

Torakusu Yamaha موسس کمپانی یاماها یک مهندس توانمند با گوش موسیقیایی بسیار قوی بود. وی اولین بار استعداد خود در ساخت و مهندسی ساز های موسیقی را در سال 1887 کشف کرد. این هنگامی بود که از وی خواسته شده بود ارگ (Reed Organ) مدرسه محله خود را تعمیر کند. Torakusu نه تنها با موفقیت ارگ را تعمیر کرد بلکه حتی آن را کوک نمود و قابلیت های آنرا نیز ارتقا داد. در همان سال او قبل از اینکه کمپانی اش را در هاماماتسو تاسیس کند، اولین ارگ خود را ساخت.

در سال 1987 وی کمپانی خود را با نام Nippon Gakki به معنای کارخانه ژاپنی سازهای موسیقی  تاسیس کرد. تا سال 1997 یعنی یک قرن پس از تاسیس  Nippon Gakki، محصولات این کمپانی با نام Yamaha عرضه میشدند و پس از آن نام کارخانه هم به Yamaha Corporation تغییر یافت. کمپانی او در زمان تاسیس، اولین تولید کننده سازهای غربی در ژاپن بود.

اولین پیانو یاماها 1900 Upright Piano نام داشت که در سال 1900 ساخته شد. سال 1902 یاماها اولین مدل گرند پیانو خود را با نام 1902 Grand Piano روانه بازار کرد. در سال 1904 پیانو های Yamaha در نمایشگاه جهانی St Louis شدیدا مورد تقدیر و ستایش قرار گرفتند. یکی از مهم ترین دلایل موفقیت و محبوبیت پیانو های یاماها، صدای خاص ناشی از قسمت Cast Metal Frame آنها است که صدایی بسیار تمیز و با تفکیک مناسب ایجاد می کند و همینطور به دلیل کیفیت بالا، کوک را مدت طولانی تری حفظ می نماید. 

در سال 1959 یاماها ارگ الکترونیکی Electone D1 را به بازار عرضه کرد تا نشان دهد هم گام با نیاز روز هنرمندان هم عصر خود پیش می رود. بعدها در دهه 70  این ارگ با ظاهر و ساختاری به روز تر تحت نام Electone GX1 به بازار عرضه شد که بسیار توانمند تر از نمونه های هم دوره و هم قیمت خود بود. یاماها از اواخر دهه 70 میلادی اقدام به تولید سینتی سایزر ها و کیبورد های قابل حمل نمود. در دهه 80 میلادی محبوبیت این محصولات به قدری بود که همواره در اجراهای گروه های پاپ و راک دهه 80 حضوری پر رنگ داشتند. در کنار حضور قدرتمند در بازار کیبورد، ارگ و سینتی سایزر، yamaha کماکان به تولید پیانو های خود با قدرت هر چه بیشتر ادامه می داد و حتی رکورد تولید 100.000 محصول در سال را شکست و به بزرگترین تولید کننده پیانو در کل دنیا تبدیل شد. این عنوانی است که yamaha تا به امروز نیز آنرا حفظ کرده است.


نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع پدال وسط Mute
ورقه V-Pro دارد
طول 150cm
عرض 53cm
وزن دستگاه 194kg
ارتفاع 113cm

برچسب ها: خرید پیانو آکوستیک یاماها, قیمت خرید فروش پیانو آکوستیک Yamaha JX113-CPPM