Yamaha

ورک استیشن Yamaha Genos • ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان
 • اشتراک گذاریاشتراک گذاری
  مشاوره رایگان

  بزودی


  ورک استیشن Yamaha Genos

  ورک استیشن Yamaha Genos یک ورک استیشن مدرن و با کیفیت از کمپانی Yamaha می باشد.  ورک استیشن Yamaha Genos با دارا بودن 76 کلاویه که 7 نوع مختلف setting برای تاچ و افتر تاچ دارد یکی از بهترین و کاربردی ترین کلاویه ها را در زمینه نوازندگی به موزیسین ها ارائه می کند. پلی فونی ورک استیشن Yamaha Genos تعداد 256 می باشد که نیمی از آن به صورت preset هست و نیمی دیگر به صورت Expansion می باشد. ورک استیشن Yamaha Genos دارای 2 ورودی Aux و یک ورودی میکروفون به صورت Combo و همچنین خروجی های متعددی از قبیل  2 x 1/4" (monitor), 1 x 8-pin DIN (sub), 1 x Coax (S/PDIF), 2 x 1/4" (main), 2 x 1/4" (line out), 2 x 1/4" aux است که آنرا به ورک استیشنی همه فن حریف و مورد علاقه موزیسین های حرفه ای تبدیل کرده است. ورک استیشن Yamaha Genos همچنین دارای ورودی و خروجی MIDI و همچنین تعداد 3 عدد پورت USB Type A و یک عدد Type B و سه عدد ورودی پدال مناسب برای volume, sustain, articulation می باشد. ورک استیشن Yamaha Genos دارای Preset هایی از قبیل 1652 صدای متنوع، 58 Drum/SFX Kits, C7 Grand Piano, CFX, Revo!Drums و همچنین افکت های Reverb, Chorus, DSP, Master Compressor, Master EQ, Part EQ, Vocal Harmony, Synth Vocoder است. امکانات فوق در کنار قیمت بسیار مناسب ورک استیشن Yamaha Genos دیگر جای هیچ تردیدی را برای نوازنده در به کار گیری این محصول به جای نمی گذارد.

  تاریخچه کارخانه Yamaha

  کمپانی یاماها یک شرکت چند ملیتی در ژاپن است که تنوع محصولات بسیار زیادی دارد. در این کمپانی از ساز های موسیقی تا محصولات الکترونیکی و حتی وسایل ورزشی موتوری تولید می شود. یاماها عضو مهمی در بازار سهام ژاپن می باشد. این کمپانی همچنین به عنوان بزرگترین تولید کننده پیانو در دنیا به شمار می رود.

  Torakusu Yamaha موسس کمپانی یاماها یک مهندس توانمند با گوش موسیقیایی بسیار قوی بود. وی اولین بار استعداد خود در ساخت و مهندسی ساز های موسیقی را در سال 1887 کشف کرد. این هنگامی بود که از وی خواسته شده بود ارگ (Reed Organ) مدرسه محله خود را تعمیر کند. Torakusu نه تنها با موفقیت ارگ را تعمیر کرد بلکه حتی آن را کوک نمود و قابلیت های آنرا نیز ارتقا داد. در همان سال او قبل از اینکه کمپانی اش را در هاماماتسو تاسیس کند، اولین ارگ خود را ساخت.

  در سال 1987 وی کمپانی خود را با نام Nippon Gakki به معنای کارخانه ژاپنی سازهای موسیقی  تاسیس کرد. تا سال 1997 یعنی یک قرن پس از تاسیس  Nippon Gakki، محصولات این کمپانی با نام Yamaha عرضه میشدند و پس از آن نام کارخانه هم به Yamaha Corporation تغییر یافت. کمپانی او در زمان تاسیس، اولین تولید کننده سازهای غربی در ژاپن بود.

  اولین پیانو یاماها 1900 Upright Piano نام داشت که در سال 1900 ساخته شد. سال 1902 یاماها اولین مدل گرند پیانو خود را با نام 1902 Grand Piano روانه بازار کرد. در سال 1904 پیانو های Yamaha در نمایشگاه جهانی St Louis شدیدا مورد تقدیر و ستایش قرار گرفتند. یکی از مهم ترین دلایل موفقیت و محبوبیت پیانو های یاماها، صدای خاص ناشی از قسمت Cast Metal Frame آنها است که صدایی بسیار تمیز و با تفکیک مناسب ایجاد می کند و همینطور به دلیل کیفیت بالا، کوک را مدت طولانی تری حفظ می نماید. 

  تست صدا و معرفی ورک استیشن یاماها Yamaha Genos


  نوشتن نظر
  توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
      بد           خوب
  تعداد کلاویه 76
  نوع کلاویه 7 Setting Touch Response with Aftertouch
  پلی فونی 256 max (128 preset, 128 expansion)
  تعداد ورودی صدا 2 x 1/4" (aux), 1 x XLR-1/4" combo (mic)
  تعداد خروجی صدا 2 x 1/4" (monitor), 1 x 8-pin DIN (sub), 1 x Coax (S/PDIF), 2 x 1/4" (main), 2 x 1/4" (line out), 2 x 1/4" (aux)
  پورت MIDI 2 x In/Out
  پورت خروجی USB 3 x Type A, 1 x Type B
  تعداد افکت Reverb, Chorus, DSP, Master Compressor, Master EQ, Part EQ, Vocal Harmony, Synth Vocoder
  ورودی پدال 3 x 1/4" (volume, sustain, articulation)
  ابعاد | Dimentions 456mmx 1234mmx138mm
  وزن دستگاه 13kg
  Preset 1,652 Voices, 58 Drum/SFX Kits, C7 Grand Piano, CFX, Revo!Drums

  برچسب ها: خرید ورک استیشن یاماها, قیمت خرید فروش ورک استیشن Yamaha Genos