اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

2,900,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


میکروفون کاندنسر Takstar TAK35

میکروفون Takstar TAK35 محصولی مقرون به صرفه بوده و برای تولید محتوا، ساخت موسیقی، پادکست و لایو استریم بسیار ایده آل است. این میکروفون کاندنسر با "صداگیری از طرفین" (side-address) صدایی دقیق ارائه داده و"توانایی تحمل سطح فشار بر اساس دسی بل" این محصول 130dB می باشد. این میکروفون با الگوی قطبی cardioid صدایی بی همتا و بدون نویز پس زمینه ارائه می دهد. این محصول مقرون به صرفه، بهترین گزینه برای ضبط در استودیوهای خانگی است. میکروفون Takstar TAK35 با ارائه صدایی با محدوده کیفی استودیویی، گزینه ای بسیار ایده آل برای آن دسته از گویندگان پادکستی می باشد که به دنبال صدایی حرفه ای برای محتوای خود می باشند. این محصول، علاوه بر پادکست، برای استریم کردن نیز بسیار مناسب می باشد. اگر به دنبال بهترین میکروفون برای پادکست و ضبط موسیقی در خانه هستید، میکروفون Takstar TAK35 گزینه ای ایده آل و مقرون به صرفه می باشد.


الگوی قطبی cardioid، مناسب برای تولید محتوا

میکروفون کاندنسر Takstar TAK35، صدایی حرفه ای با گستره دینامیک وسیع و تنوعی بی همتا ارائه می دهد و برای ضبط وکال، درامز و پیانو نیز مناسب است. این محصول با الگوی قطبی cardioid، صدایی که مستقیما از روبرو به سمت میکروفون ساطع می شود را دریافت کرده و ثبت صدای ناخواسته ای که از پشت و طرفین به سمت میکروفون روانه می شود را به حداقل می رساند.

میکروفون کاندنسر Takstar TAK35

میکروفون کاندنسر Takstar TAK35

دیافراگم کوچک، مناسب برای ضبط وکال

دیافراگم کوچک تعبیه شده در این محصول، پاسخ فرکانسی وسیع و "پاسخ گذرای" (transient response) فوق العاده ای را ارائه می دهد. بنابراین، میکروفون Takstar TAK35 برای تولید محتوا در فضای مجازی و ضبط وکال در استودیوهای خانگی گزینه بسیار مناسبی است.


Takstar TAK35

High sensitivity condenser cartridge has accurate pickup directivity to pick up every sound detail. Optimized residual noise processing suits for various recording or live broadcast environment easily. Wide frequency response suits for recording vocal, drum, piano sound.

میکروفون کاندنسر Takstar TAK35

Metal screen effectively filters LF noise. The compact contour does not cover user's face. Professional elastic shock mount prevents from vibration and effectively eliminates vibration noise.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
الگوی قطبی uni-directional
پاسخ فرکانسی 30Hz-20kHz
امپدانس خروجی 110ohms
حداکثر SPL 130db
سایز دیافراگم 16mm
وزن محصول 330g

برچسب ها: قیمت-خرید-میکروفون-کاندنسر-takstar-tak35