اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میکروفون رود Rode NT5

میکروفون های کمپانی Rode طی سالهای اخیر، به دلیل ارائه صدایی با محدوده کیفی استودیو، به شهرت زیادی دست یافته اند. اگر به دنبال یک میکروفون کاندنسر با دیافراگم کوچک می گردید که قیمت مناسب و مقرون به صرفه نیز داشته باشد، Rode NT5 گزینه ایده آل شماست.

امکاناتی که این میکروفون کاندنسر در اختیار شما قرار می دهد، فراتر از هزینه ایست که برای تهیه این محصول صرف می کنید.

NT5 برای رکورد هر نوع ساز، از جمله گیتار، فلوت، ویولن، ساکسیفون، درامز مناسب است. به محض اینکه با NT5 مشغول رکورد شوید، متوجه دلیل محبوبیت این میکروفون خواهید شد.


کپسول کاندنسر طلاکاری شده ½ اینچی

این محصول دارای یک کپسول طلاکاری شده ½ اینچی بوده و صدایی شفاف، بالانس شده با حداقل نویز ارائه می دهد.

قیمت میکروفون رود Rode NT5

خرید میکروفون رود Rode NT5

الگوی قطبی cardioid با پاسخ فرکانسی وسیع

این محصول با الگوی قطبی cardioid، صدایی که مستقیما از روبرو به سمت میکروفون ساطع می شود را دریافت کرده و ثبت صدای ناخواسته ای که از پشت و طرفین به سمت میکروفون روانه می شود را به حداقل می رساند. پاسخ فرکانسی وسیع میکروفون NT5 برای ضبط انواع سازها، از درامز گرفته تا گیتار، مناسب است. علاوه بر این، می توانید برای صدابرداری در اجراهای زنده هم از این میکروفون استفاده نمایید.همچنین برای توسعه کارکرد NT5، یک کپسول omnidirectional نیز به صورت مجزا برای این محصول قابل خریداری است.


Rode NT5

The NT5 is a premium small-diaphragm condenser microphone designed for critical recording applications. Featuring a 1/2-inch gold-sputtered cardioid condenser capsule, it delivers a smooth, balanced sound with very low self-noise. Its exceptionally accurate cardioid polar pattern and wide frequency response make the NT5 ideal for recording everything from acoustic instruments to drum overheads and cymbals to live performances and dialogue on-location.

میکروفون رود Rode NT5

Expanding the NT5's versatility, an interchangeable omnidirectional capsule (NT45-O) is also available separately. The NT5 is also available as a certified match pair for stereo recording.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نوع خروجی XLR
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 20Hz-20kHz
امپدانس خروجی 100 ohms
نوع میکروفون Condenser
حداکثر SPL 143dB
وزن محصول 101g

برچسب ها: قیمت-خرید-فروش-میکروفون-رود-rode-nt5