اشتراک گذاریاشتراک گذاری

021-66761234

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس برای قیمت و خرید

موجود شد به من اطلاع بده
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


ویدیو معرفی اسپیکر مانیتور Presonus Eris E5

اسپیکر مانیتور Presonus Eris E5

اسپیکر مانیتور Presonus Eris E5 به شما صدایی قدرتمند، با کیفیت و با تفکیک عالی می دهد. در محدوده قیمتی اسپیکر مانیتور Presonus Eris E5 که انبوهی از اسپیکر های بد صدا با فرکانس های اغراق شده وجود دارند، این Eris E5 است که صدایی حقیقی و Flat به شما ارائه می دهد. ووفر های این اسپیکر مانیتورینگ که از جنس Kevlar ساخته شده اندصدایی مناسب در محدوده فرکانسی بم بدون کوچک ترین دیستورتی به شما ارائه می دهدهمچنین توییتر های این اسپیکر مانیتورینگ که از نوع Silk Dome هستند صدایی شفاف در محدوده فرکانسی زیر به شما عرضه می کنند.نتیجه تمام این خصوصیت ها ارائه صدایی واقعی و قابل اعتماد از میکس شما خواهد بود که بدون نگرانی می توانید محصول خود را در انواع سیستم های صوتی با خیال راحت اجرا کنید. همه اسپیکر مانیتورینگ های سری Eris از کمپانی Presonus دارای توییتری از جنس ابریشم هستند که فرکانس های زیر را بسیار نرم و با کیفیت پخش می کند. همانطور که می دانید توییتر اکثر مانیتورینگ های صدا، فرکانس های زیر را به صورت مستقیم پخش می کنندو برای بالا بردن دقت شنیداری، شما می بایست طوری پشت میز صدا برداری بنشینید که گوش ها دقیقا در راستای توییتر ها قرار بگیرند. توییتر های اسپیکرهای مانیتورینگ سری Eris به نوعی طراحی و ساخته شده اند که فرکانس های Treble را به صورت گسترده پخش می کنندو دیگر نیاز نیز که اپراتور میکس فقط در جای ثابتی بنشیند و می تواند در محدوده وسیع تری این فرکانس ها را بشنود.مانیتور های سری Eris دارای کنترلر ها و سوییچ های تنظیمی هستند که به شما کمک می کنند مانیتور خود را به راحتی با محیط کارتان کالیبره کنید. برای مثال اگر مجبور هستید که مانیتور ها را در کنج اتاق قرار دهید مسلما فرکانس بیس به صورت ناخوشایندی تغییر خواهد کرد. شما برای جلوگیری از این رخداد می توانید از سوییچ سه حالته Acoustic Space که بر روی اسپیکر قرار دارد استفاده کنید. همچنین سوییچ ها و کنترلر های دیگری مانند Bass و Treble و همچنین Low Cutoff (در حالتی که می خواهید از ساب ووفر در سیستم مانیتورینگ استفاده کنید) در این نوع تنظیمات به شما کمک خواهند کرد.

توییتر های ابریشمی

همه اسپیکر مانیتورینگ های سری Eris از کمپانی Presonus دارای توییتری از جنس ابریشم هستند که فرکانس های زیر را بسیار نرم و با کیفیت پخش می کند. همانطور که می دانید توییتر اکثر مانیتورینگ های صدا، فرکانس های زیر را به صورت مستقیم پخش می کنند و برای بالا بردن دقت شنیداری، شما می بایست طوری پشت میز صدا برداری بنشینید که گوش ها دقیقا در راستای توییتر ها قرار بگیرند. توییتر های اسپیکرهای مانیتورینگ سری Eris به نوعی طراحی و ساخته شده اند که فرکانس های زیر را به صورت گسترده پخش می کنند و دیگر نیاز نیست که اپراتور میکس فقط در جای ثابتی بنشیند و می تواند در محدوده وسیع تری این فرکانس ها را بشنود.

تنظیماتی برای شرایط آکوستیکی مختلف

مانیتور های سری Eris دارای کنترلر ها و سوییچ های تنظیمی هستند که به شما کمک می کنند مانیتور خود را به راحتی با محیط کارتان کالیبره کنید. برای مثال اگر مجبور هستید که مانیتور ها را در کنج اتاق قرار دهید مسلما فرکانس بیس به صورت ناخوشایندی تغییر خواهد کرد. شما برای جلوگیری از این رخداد می توانید از سوییچ سه حالته Acoustic Space که بر روی اسپیکر قرار دارد استفاده کنید. همچنین سوییچ ها و کنترلر های دیگری مانند Bass و Treble و همچنین Low Cutoff (در حالتی که می خواهید از ساب ووفر در سیستم مانیتورینگ استفاده کنید) در این نوع تنظیمات به شما کمک خواهند کرد.

قیمت خرید اسپیکر مانیتور پریسونوس Presonus Eris E5

Presonus Eris E5

When you’re serious about creating music, you need studio monitors that will speak nothing but the truth. Eris-series monitors deliver a smooth and accurate frequency response, powerful Class AB amplification with loads of headroom, and a suite of acoustic tuning controls to mitigate room anomalies. Whether you’re recording your first album or your latest hit, Eris monitors will ensure your vision is heard.


Woofers that deliver a cleaner overall sound.

Every Eris-series studio monitor utilizes a woven composite low-frequency driver. The weave and nature of the Eris E5’s five-inch woofer helps break up reflected energy, so fewer delayed reflections reach the listener’s ear. This provides a more constant dispersion pattern throughout the frequency range, resulting in less time-smeared audio and cleaner overall sound.

قیمت خرید Presonus Eris E5

قیمت خرید اسپیکر مانیتور پریسونوس Presonus Eris E5

Smooth high end.

Each Eris monitor is equipped with a silk dome tweeter designed to radiate sound with a wide dispersion pattern, creating a larger sweet spot. The result is a smooth and refined sound that accurately reproduces transients and high frequencies.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
آمپلی فایر دارد
سایز ووفر | LF Driver Size 5 inch
سایز توییتر | HF Driver Size 1.25 inch
توان | Total Power 80W Class AB
حداکثر SPL 102 dB
پاسخ فرکانسی | Frequency Response 53Hz-22 kHz
ارتفاع | Height 10.24 inch
عرض | Width 7 inch
عمق | Depth 7.68 inch
وزن | Weight 4.6 Kg

برچسب ها: قیمت-خرید-اسپیکر-مانیتور-پریسونوس-presonus-eris-e5