PreSonus

اسپیکر مانیتور Presonus Eris E4.5


شرایط خرید اقساطی

ارسال رایگان برای سراسر ایران در ازاء خرید بیش از مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ تومان

ارتباط با کارشناسان
اشتراک گذاریاشتراک گذاری


نا موجود


اسپیکر مانیتور Presonus Eris E4.5

اسپیکر مانیتور Presonus Eris E4.5 یک اسپیکر مانیتور بسیار با کیفیت با ارائه تفکیک صدای منحصر بفرد با قیمتی مناسب می باشد. Presonus Eris E4.5 از یک ووفر از جنس Kevlar، یک توییتر silk-dome و آمپلیفایر کلاس AB بهره می برد تا در کنار کنترلر های مناسب کالیبره کردن آن بهترین صدای ممکن را در محیط خود داشته باشید. در محدوده قیمتی که Presonus Eris E4.5 قرار دارد، انواع و اقسام بلندگو های بد صدا یا با صدا های اغراق شده وجود دارند، اما اسپیکر مانیتور Presonus Eris E4.5 با استفاده از متریال و طراحی مناسب و همچنین امکانات تنظیمی که دارد به شما اجازه می دهد Flat ترین صدای ممکن را از پروژه خود بشنوید و میکسی واقع گرایانه داشته باشید. 

همه اسپیکر مانیتورینگ های سری Eris از کمپانی Presonus دارای توییتری از جنس ابریشم هستند که فرکانس های زیر را بسیار نرم و با کیفیت پخش می کند. همانطور که می دانید توییتر اکثر مانیتورینگ های صدا، فرکانس های زیر را به صورت مستقیم پخش می کنند و برای بالا بردن دقت شنیداری، شما می بایست طوری پشت میز صدا برداری بنشینید که گوش ها دقیقا در راستای توییتر ها قرار بگیرند.  توییتر های اسپیکرهای مانیتورینگ سری Eris به نوعی طراحی و ساخته شده اند که فرکانس های Treble را به صورت گسترده پخش می کنند و دیگر نیاز نیز که اپراتور میکس فقط در جای ثابتی بنشیند و می تواند در محدوده وسیع تری این فرکانس ها را بشنود.

مانیتور های سری Eris دارای کنترلر ها و سوییچ های تنظیمی هستند که به شما کمک می کنند مانیتور خود را به راحتی با محیط کارتان کالیبره کنید. برای مثال اگر مجبور هستید که مانیتور ها را در کنج اتاق قرار دهید مسلما فرکانس بیس به صورت ناخوشایندی تغییر خواهد کرد. شما برای جلوگیری از این رخداد می توانید از سوییچ سه حالته Acoustic Space که بر روی اسپیکر قرار دارد استفاده کنید. همچنین سوییچ ها و کنترلر های دیگری مانند Bass و Treble و همچنین Low Cutoff (در حالتی که می خواهید از ساب ووفر در سیستم مانیتورینگ استفاده کنید) در این نوع تنظیمات به شما کمک خواهند کرد.

معرفی اسپیکر مانیتور Presonus Eris E4.5

Presonus Eris E4.5

The PreSonus Eris E4.5 2-way active studio monitors give you a high-quality, high-value alternative to "computer" speakers. Eris employs a Kevlar woofer, a low-mass silk-dome tweeter, Class AB amplification, and professional acoustic-adjustment controls to deliver true studio-monitor accuracy, at a price point that's flooded with ho-hum "multimedia" speakers. And unlike comparably priced studio monitors, Eris gives you controls for flattening frequency response to facilitate accurate mixing. Need accurate monitors but don't want to break the bank? You should give the PreSonus Eris E4.5 a serious audition.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
آمپلی فایر دارد
سایز ووفر | LF Driver Size 4.5 inch
سایز توییتر | HF Driver Size 1 inch
توان | Total Power 50W Class AB (25W per speaker)
حداکثر SPL 100 dB
پاسخ فرکانسی | Frequency Response 70Hz-22kHz
نوع خروجی | Output Types 1 x 1/8" (headphones)
نوع ورودی | Input Types 1 x 1/4" TRS, 1 x 1/8" TS (aux in), 1 x Dual RCA Stereo
ارتفاع | Height 9.45
عرض | Width 6.42
عمق | Depth 7.09
وزن | Weight 5.8 Kg

برچسب ها: خرید اسپیکر مانیتورحرفه ای, presonus, قیمت خرید و فروش اسپیکر مانیتور پریسونوس Presonus Eris E4.5