Marantz

میکروفون Marantz MPM-1000 • ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان
 • اشتراک گذاریاشتراک گذاری
  مشاوره رایگان


  نا موجود


  میکروفون Marantz MPM-1000

  میکروفون Marantz MPM-1000 یک میکروفون فوق العاده با کیفیت برای صدا برداران استودیویی یا تولید کنندگان پاد کست می باشد. میکروفون Marantz MPM-1000 برای صدا برداری استودیویی از صدای خواننده "Vocal" و تمام سازهای ملودیک و یا ریتمیک و کوبه ای مانند درامز و پرکاشن نیز بسیار مناسب است. کمپانی marantz با سالها سابقه در زمینه تولید محصولات با کیفیت استودیویی یکی از برند های پیش تاز در صدا برداری و تولید صدای با کیفیت در تمام دنیا است. موارد استفاده از Marantz MPM-1000 به قدری گسترده است که از نوازندگان و صدا برداران معمولی تا پرودیوسر های حرفه ای همگی از آن استفاده می کنند. 

  در قلب میکروفون Marantz MPM-1000 یک کپسول آلومینیومی 18میلیمتری با قابلیت پاسخگویی فرکانسی وسیعی معادل "20 – 20,000Hz"  قرار دارد که با حساسیت فوق العاده "-38dB ± 2dB (0dB = 1V/Pa @ 1kHz)" صدایی شفاف و با حداکثر جزئیات به شما ارائه می دهد. نتیجه استفاده از متریال با کیفیت و تجربه غنی در ساخت میکروفون صدایی با حداکثر کیفیت است. با این خصوصیات دیگر فرقی نمی کند که شما صدایی واضح و رسا بر روی پاد کست خود می خواهید و یا وکال با کیفیت بر روی جدید ترین پروژه موسیقی خود. این میکروفون تنها کیفیت را می شناسد. تجربه ثابت کرده است که شما حتی اگر بهترین تکنیک های صدا برداری حرفه ای را نیز آموخته باشید و به صورت حرفه صدا برداری کنید شدیدا به تجهیزات مرغوب و با کیفیت نیاز خواهید داشت. این میکروفون با استفاده از الگوی دقیق قطبی کاردیودی علاوه بر ضبط تمام جزئیات از برداشت نویز های نا خواسته جلوگیری می کند.

  معرفی میکروفون Marantz MPM-1000

  Marantz MPM-1000

  Introducing the Marantz Professional MPM-1000, the perfect all-in-one solution for podcasting applications or studio-grade capture of high-quality audio from vocalists, melodic instruments, percussion, drum kits and more. Marantz Professional is a leading manufacturer of no-compromise recording solutions and draws upon a decades-long history of critically acclaimed engineering innovations. With MPM1000, Marantz Professional’s core engineering know-how fuses with a firm focus on value – whether you’re a seasoned recording veteran or a hobbyist producer, MPM1000’s studio-grade specifications coupled with premium build quality and inclusive accessories results in pristine pro-grade capture every time.

  نوشتن نظر
  توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
      بد           خوب
  نوع خروجی Condenser
  الگوی قطبی Cardioid
  پاسخ فرکانسی 20Hz - 20kHz
  فانتوم پاور 9-48 VDC, 3 mA typical
  حداکثر SPL 136dB (THD ~ 1%, 1 kHz)
  سایز دیافراگم 18mm
  وزن محصول 300g

  برچسب ها: خرید میکروفون حرفه ای, marantz, قیمت خرید و فروش میکروفون مرنتز Marantz MPM-1000