اشتراک گذاریاشتراک گذاری
LTD

ارسال رایگان برای خرید بالای ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )گیتارالکتریک ال تی دی LTD EC 256FM CB

در گیتار الکتریک LTD EC 256FM CB می توان از صداهای وینتیج تا تن های مدرن و امروزی را ایجاد نمود. در این گیتار اتصال دسته به بدنه به صورت set-neck (برای ساستین بیشتر) می باشد و بدنه ای از جنس چوب ماهوگانی برای دوام بیشتر استفاده شده است که از دیگر نقاط قوت در این ساز به شمار می روند. یکی دیگر از مزایای گیتار الکتریک LTD EC 256 بریج TOMbridge/tailpiece است که به شما اطیمنان بیشتری برای کوک نگه داشتن سازتان در هر شرایطی را می دهد. گیتار الکتریک LTD EC 256FM CB با ظاهری کلاسیک و روحی مدرن ، سازی است که در محدوده ی قیمتی خود از ارزش خرید بالایی برخوردار است. این ساز که در گروه گیتار های Solidbody قرار دارد، با دو پبکاپ هامباکر همراه با کلید Push-pull ( صدای پبکاپ هامباکر را به سینگل کویل تبدیل می کند و انعطاف پذیری بالایی در ایجاد تن های صدایی متفاوت را به این گیتار می بخشد) و سوییچر پیکاپ 3 حالته تولید می شود.


بدنه از جنس چوب ماهون

چوب ماهون (Mahogany) از استحکام بالایی برخوردار است و دارای خصوصیات تونال دلنشینی است. جنس این چوب طوری است که ترکیب متعادلی از صدای قدرتمند برای ریتم زدن و صدای گرم و شیرینی ، موقع سولو نوازی در اختیار نوازنده می گذارد.

پیکاپ های قدرتمند LH-150

پیکاپ های LH-150 توسط کمپانی معروف ای اس پی (ESP) طراحی شده اند تا در کنار تن زیبا ، صدای گرم ، پانچ و قدرتمند، پیکاپ هایی با قیمتی مناسب و با کیفیتی خوب در اختیار نوازندگان قرار دهد.

گیتار الکتریک ال تی دی LTD EC 256FM CB

گیتار الکتریک ال تی دی LTD EC 256FM CB

بریج TOM & Tailpiece

این بریج  انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود ، در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد.در این بریج شما براحتی می توانید سیم های ساز خود را بدون دردسر و به آسانی عوض کرده و از صدای سیم های نو لذت ببرید.


LTD EC 256FM CB

Grab the ESP LTD Eclipse EC-256FM solidbody electric guitar for a huge value in a rock-ready instrument. You'll find the fast playability, flexible tone, and quality construction of the Eclipse EC-256FM far surpasses most guitars in this price range. You'll get rich, snappy tone from the mahogany body topped with flame maple. And the set-neck design gives you sustain for days. A pair of ESP humbucking pickups gives you a great foundation for a wide variety of styles, plus the extra versatility of push-pull coil splitting for single-coil tones. When you need a great, hard-rockin' guitar at a great price, you can count on the ESP LTD Eclipse EC-256FM solidbody electric guitar.

گیتار الکتریک ال تی دی LTD EC 256FM CB

Nothing screams hard rock like ESP's timeless Eclipse body style. The extra mass of this single-cutaway design gives the Eclipse EC-256FM truly epic sustain; whereas its slightly arched top provides you with comfortable hand positioning, no matter your picking style. Add to that a super-sharp cutaway, which gives you open access to the Eclipse EC-256FM's upper frets, and you're ready for unobstructed playing freedom.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
جنس بدنه | Body Material Mahogany
جنس دسته گیتار | Neck Material 3-piece Mahogany
طول دسته گیتار | Scale 24.75"
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Rosewood
تعداد فرت | Frets Count 22
نوع فرت | Fret Type Extra Jumbo
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint Set-Neck
پیکاپ بالا | Neck Pickup ESP LH-150N
پیکاپ پایین | Bridge Pickup ESP LH-150B
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 3-way
کنترل ها | Controls 2 x volume, 1 x tone (push/pull coil-tap), 3-way toggle pickup switch
نوع خرک (بریج) | bridge TOM & Tailpiece