اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Lewitt
Lewitt LCT 540 Subzeroمیکروفون

ارسال رایگان برای خرید بالای ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میکروفون استودیویی لویت Lewitt LCT 540 Subzero

میکروفون Lewitt LCT 540 Subzero با میزان نویز پایین تر از آستانه شنیداری انسان، و "صداگیری از طرفین" (side-address)، صدایی واضح با محدوده کیفی استودیو ارائه می دهد. میکروفون کاندنسرLCT 540 Subzero، برای ضبط وکال، سازهای آکوستیک، درامز، کابینت گیتار و غیره مناسب است. این محصول دارای یک کپسول دیافراگم بزرگ (یک اینچی) طلاکاری شده می باشد که با " توانایی تحمل سطح فشار بر اساس دسی بل" (SPL: sound pressure level)، صدایی شفاف و عاری از دیستورشن را برای شما ارمغان می آورد.این میکروفون با الگوی قطبی cardioid، صدایی که مستقیما از روبرو به سمت میکروفون ساطع می شود را دریافت کرده و ثبت صدای ناخواسته ای که از پشت و طرفین به سمت میکروفون روانه می شود را به حداقل می رساند. از طریق کابل XLR می توانید این میکروفون را به میکسر، کارت صدا یا preamp میکروفون متصل نمایید. به همراه این میکروفون، یک عدد "لرزه گیر" (shockmount)، "هواگیر" (windscreen)، "پاپ فیلتر" (pop filter) و هارد کیس عرضه می گردد.


ضبط ریزترین جزئیات

رویکرد منحصر به فرد کمپانی Lewitt در امر طراحی کپسول میکروفون، به تولید محصولی منجر شده است که بر توان شنوایی انسان نیز برتری دارد. با تولید LCT 540 Subzero، شرکت Lewitt استانداردهای جدیدی را در حیطه دقت در رکورد صدا با ریزترین جزئیات ارائه نمود. به کمک این محصول، آن دسته از جزئیاتی که حتی با گوش انسان قابل شنیدن نیستند را هم رکورد خواهید کرد.

قیمت خرید میکروفون استودیویی لویت Lewitt LCT 540 Subzero

قیمت خرید میکروفون استودیویی لویت Lewitt LCT 540 Subzero

مناسب برای ضبط تمامی گستره های صدایی

میکروفون LCT 540 Subzero با گستره دینامیک تحسین برانگیز 132 دسی بل، از صداهای بلند گرفته تا صداهای نامحسوس را ثبت و ضبط می نماید. علاوه بر این، حتی پس از کمپرس کردن سیگنال نیز، صدای نویز طبیعی میکروفون را احساس نخواهید کرد.


Lewitt LCT 540 Subzero

Our unique approach towards electronics and capsule design makes the microphone better than human hearing. With the LCT 540 S, we set a new benchmark in terms of capturing fine-grained details of your recording source. Record details of your voice and instruments that usually wouldn’t even be audible. Make every detail count.

میکروفون استودیویی لویت Lewitt LCT 540 Subzero

emotion of your performance.

With its cutting-edge circuit and capsule design, the LCT 540 S features an impressive dynamic range of 132 dB to capture everything from loud to subtle. You won’t hear the self-noise of the mic even after heavily compressing the signal. Material recorded with the LCT 540 S is fit for extreme processing.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نوع خروجی XLR
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 80-160 Hz
نوع میکروفون Condenser
فانتوم پاور دارد
حداکثر SPL 136 dB, 0 dB pre-attenuation
سایز دیافراگم 1"
وزن محصول 371gr
حساسیت | Sensitivity 41 mV/Pa, -28 dBV/Pa

برچسب ها: قیمت-خرید-میکروفون-استودیویی-لویت-lewitt-lct-540-subzero