اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez RGRT421 WKگیتار الکتریک
قیمت

21,500,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

ویدیو آموزش تعویض سیم گیتار الکتریک فیکس بریج به زبان فارسی


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGRT421 WK

دسته گیتار الکتریک Ibanez RGRT421 WK از جنس افرای 5 تکه و Walnut ساخته شده است. به دلیل طراحی جدید باعث افزایش راندمان این ساز شده است. با گیتار RGRT421 WK می توانید تکنیک های مختلف در سولو نوازی (نواختن آرپژها ، سوییپ ها و...) را به لطف دسته روان Wizard III آیبانز ، به راحتی بنوازید. فینگر بورد گیتار RGRT421 WK از جنس Jatoba بوده و دارای 24 فرت جامبو که برای بند کردن بسیار مناسب است ساخته شده است. گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGRT421 WK یکی از مدل های لاین RG است که کمپانی Ibanez در سال 2018 به بازار فروش معرفی نمود؛ یک گیتار خوش دست که با ظاهر زیبایش بسیاری از نوازندگان را مجذوب خود می کند. سری RG سالیان زیادی است که جایگاه خود را در میان نوازندگان به ثبات رسانده، اما Ibanez RGRT421 WK با بدنه Nyatoh wing ، دسته 5-piece maple/ walnut و فینگربورد Jatoba قادر به دستیابی به سطح جدیدی از گیرایی در بین خریداران شده است. دلیل دیگر جاذبه ی گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGRT421 WK پیکاپ های کوانتوم آیبانز است که به حالت HH بر روی RGRT421 قرار گرفته اند. این پیکاپ ها شخصیتی جدید و جذاب به این گیتار بخشیده اند. صدای شفاف صدای بالای این پیکاپ ها صداهای کلین گرم و دیستورشن های سنگین را تفکیک شده و بدون کوچکترین واحد نویز اضافه به گوش می رساند. Ibanez RGRT421 WK برای کسانی که به دنبال گیتار الکتریکی همه فن حریف و خوش ساخت با قیمت مناسب می گردند ایده آل است. به لطف دسته Neck-thru، گیتار الکتریک Ibanez RGRT421 WK دارای ساستین بسیار خوبی است. علاوه بر ساستین خوب، در گیتار هایی که دارای دسته و بدنه یک تکه هستند ، دسترسی به فرت های بالایی گیتار بسیار راحت است که همین امر باعٍ می شود تا شما در سولو نوازی احساس راحتتری را تجربه کنید

پیکاپ های Quantum

گیتار الکتریک Ibanez RGRT421 WK دارای دو پیکاپ هامباکر Quantum می باشد.با ترکیب صدای این پیکاپ ها می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید که همین امر باعث می شود تا شما در خانه نیز با لذت فراوان سبک های راک ، پاپ ، کانتری و بلوز را با لذت بنوازید.

بریج F106 آیبانز

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGRT421 WK

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGRT421 WK

دسته ایی از جنس افرای 5 تکه و Walnut

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد. این چوب با ترکیب با چوب Walnut ساستین صدایی خوبی پیدا می کند.


Ibanez RGRT421 WK

The RGRT421 is an RG series solid body electric guitar model introduced by Ibanez in 2018. It is made in Indonesia.The RGRT421 features a neck through body construction with mahogany body wings mated to a maple and walnut Wizard III neck with a reverse headstock and a 24-fret jatoba fingerboard with white dot position markers. Components include a pair of Ibanez Quantum humbucking pickups and a fixed bridge.For 2019 the mahogany body wings were replaced with nyatoh. For 2020 the bridge was replaced with the F106.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGRT421 WK

Wizard III Maple neck

Ibanez's thin, flat and fast Wizard neck is strong and sturdy and offers unlimited playability and features a two-octave 24-fret fretboard for a wide tonal range.

Quantum pickups

The Quantum pickups provide accelerated bass response for exceptionally fast tracking of high-speed staccato riffing with crushing mid range and precise high-end articulation.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Nyatoh wing
نوع دسته | Neck Type Wizard II
جنس دسته گیتار | Neck Material 5pc Maple/Walnut
طول دسته گیتار | Scale 25.5"
عرض دسته گیتار | Nut Width 43mm
جنس نات | Nut Material Plastic
نوع گوشی ها | Tuners Ibanez die-cast
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Jatoba
تعداد فرت | Frets Count 24
نوع فرت | Fret Type Jumbo
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint neck-through
پیکاپ بالا | Neck Pickup Quantum
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Quantum
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HH
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 5-way lever pickup selector
کنترل ها | Controls Master volume / master tone / 5-way lever pickup selector
نوع خرک (بریج) | bridge Fixed bridge

برچسب ها: قیمت-خرید-فروش-گیتار-الکتریک-آیبانز-ibanez-rgrt421-wk