اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

29,900,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

تست صدای گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX7U ABS


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX7U ABS

گیتار الکتریک Ibanez RGAIX7U ABS یک گیتار با کیفیت 7 سیم از سری Iron Label که به طور تخصصی به گونه ای طراحی شده که با دقت و قدرت هر حرکت شما را درک و بیان کند. RGAIX7U در سال 2017 به عنوان یک ساز متمرکز روی سبک متال معرفی شد.این گیتار به پیروی از اکثر مدل های Uppercut (که ساخت ژاپن اند)، با پیکاپ های Bare Knuckle Aftermath که دست ساز ساخت کشور انگلیس است ، ساخته شده است.این ساز صدایی مدرن، بدون نویز و تمیز را به گوش می رساند.ضخامت دسته 24 فرت RGAIX7U بین 19 تا 21 میلی متر است.بسیار جالب است که برش بدنه RGA به گونه ای است که بدنه ی Ash این گیتار با وزن بسیار پایین ، رزونانس و ساستین فوق العاده ای دارد.البته بریج فیکس Gibraltar-II هم در این مقوله بی تاثیر نیست.


پیکاپ های Bare Knuckle Aftermath

گیتار الکتریک Ibanez RGAIX7U ABS دارای دو پیکاپ هامباکر Bare Knuckle Aftermath می باشد. با ترکیب صدای این پیکاپ ها می توانید برای سبک متال و سبک هایی که به صدایی پر حجم با گین بالا نیاز دارند دست پیدا کنید و از یک صدای دیستورشن قدرتمند، با تفکیک خوب لذت ببرید.

بریج Gibraltar-II

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX7U ABS

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX7U ABS

دسته ایی از جنس purpleheart / 3-piece maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد که در این ساز از ترکیب چوب سه تکه افرا با purpleheart برای ساخت دسته گیتار استفاده شده

بدنه از جنس چوب ASH

ASH یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین چوب ها برای ساخت بدنه گیتارهای الکتریک بشمار می رود. وزن آن بسیار سبک است اما صدای بسیار رسا و میدرنج بالایی دارد. این کاراکتر صدایی، Ash را به چوب مورد علاقه نوازندگانی که دنبال صدای قدرتمند با میدرنج بالا می گردند، تبدیل کرده است.


Ibanez RGAIX7U ABS

The RGAIX7U is a seven-string RGA series solid body electric guitar model introduced by Ibanez in 2017. It was made in Indonesia as part of the metal-focused Iron Label line.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGAIX7U ABS

The RGAIX7U features an ash body bolted to a maple and bubinga Nitro Wizard neck with a 24-fret ebony fingerboard with binding and no inlays. Components include a fixed bridge, dual Bare Knuckle humbucking pickups with a coil-split toggle and locking Gotoh tuners.For 2018 the neck construction was changed to maple and purpleheart and luminescent side dots were added.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
رنگ | Color ABS antique stained brown
تعداد سیم | String Number 7
جنس بدنه | Body Material Ash
جنس دسته گیتار | Neck Material Nitro Wizard-7 3pc Maple/Bubinga
طول دسته گیتار | Scale 648mm/25.5"
نوع گوشی ها | Tuners Gotoh MG-T
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Bound Ebony
نوع فرت | Fret Type Jumbo
پیکاپ بالا | Neck Pickup Bare Knuckle Aftermath 7 (H) neck pickup (Passive/Alnico)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Bare Knuckle Aftermath 7 (H) bridge pickup (Passive/Ceramic)
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 3way
کنترل ها | Controls 1volume/coil tap SW/ 3way pickup selector
نوع خرک (بریج) | bridge Gibraltar Standard II-7 bridge