اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez RG421EX BKFگیتار الکتریک
قیمت

15,940,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421EX BKF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421EX BKF یکی از مدل های لاین RG است که کمپانی Ibanez در سال 2015 به بازار فروش معرفی نمود؛ یک گیتار خوش دست که با ظاهر زیبایش بسیاری از نوازندگان را مجذوب خود می کند.سری RG سالیان زیادی است که جایگاه خود را در میان نوازندگان به ثبات رسانده، اما RG421 با بدنه مرانتی ، دسته میپل و فینگربورد Jatoba قادر به دستیابی به سطح جدیدی از گیرایی در بین خریداران شد. دلیل دیگر جاذبه ی گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421EX BKF پیکاپ های کوانتوم آیبانز است که به حالت HH بر روی RG421 قرار گرفته اند. این پیکاپ ها شخصیتی جدید و جذاب به این گیتار بخشیده اند. صدای شفاف صدای بالای این پیکاپ ها صداهای کلین گرم و دیستورشن های سنگین را تفکیک شده و بدون کوچکترین واحد نویز اضافه به گوش می رساند. دسته ی Wizard III قرار گرفته روی RG421 از یک تکه میپل مقاوم در ترکیب با فینگر بورد جاتوبا و 24 فرت جامبو ساخته شده است که مقاومت و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.RG421 برای کسانی که قصد شروع به نواختن گیتار الکتریک دارند، با توجه به کیفیت بالا و قیمت متناسبی که دارد می تواند انتخابی معقول و جذابی باشد.


پیکاپ های Quantum

گیتار الکتریک Ibanez RG421EX BKF دارای دو پیکاپ هامباکر Quantum می باشد.با ترکیب صدای این پیکاپ ها می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید که همین امر باعث می شود تا شما در خانه نیز با لذت فراوان سبک های راک ، پاپ ، کانتری و بلوز را با لذت بنوازید.

بریج F106 آیبانز

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421EX BKF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421EX BKF

دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد.

بدنه Meranti

جنس این چوب طوری است که ترکیب متعادلی از صدای قدرتمند برای ریتم زدن و صدای گرم و شیرینی ، موقع سولو نوازی در اختیار نوازنده قرار می دهد.


Ibanez RG421EX BKF

The RG421EX is an RG series solid body electric guitar model introduced by Ibanez for 2015. It is manufactured in Indonesia.The RG421EX features a mahogany body with black and white multi binding attached to a maple Wizard III neck with a 24-fret rosewood fingerboard with binding and white dot position markers. Components include a pair of Ibanez Quantum humbucking pickups and a fixed bridge.For 2018 the rosewood fretboard was replaced with jatoba. For 2019 the mahogany body was replaced with meranti. For 2020 the bridge was replaced with the F106. For 2021 the RG421EX was introduced in the USA market for the first time with a new, exclusive Transparent Crimson Fade Metallic finish.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG421EX BKF

Wizard III Maple neck

Ibanez's thin, flat and fast Wizard neck is strong and sturdy and offers unlimited playability and features a two-octave 24-fret fretboard for a wide tonal range.

Quantum pickups

The Quantum pickups provide accelerated bass response for exceptionally fast tracking of high-speed staccato riffing with crushing mid range and precise high-end articulation.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Meranti
نوع دسته | Neck Type Wizard III
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
طول دسته گیتار | Scale 25.5"
عرض دسته گیتار | Nut Width 43mm
جنس نات | Nut Material Plastic
نوع گوشی ها | Tuners Ibanez die-cast
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Bound Jatoba
تعداد فرت | Frets Count 24
نوع فرت | Fret Type Jumbo
پیکاپ بالا | Neck Pickup Quantum (H)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Quantum (H)
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HH
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 5-way lever pickup selector
کنترل ها | Controls Master volume / master tone / 5-way lever pickup selector
نوع خرک (بریج) | bridge Fixed bridge

برچسب ها: قیمت-خرید-فروش-گیتار-الکتریک-آیبانز-ibanez-rg421ex-bkf