اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez RG370AHMZ BMTگیتار الکتریک

دو جلسه آموزش رایگان
ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG370AHMZ BMT

در گیتار Ibanez RG370AHMZ BMT می توانید تکنیک های مختلف در سولو نوازی (نواختن آرپژها ، سوییپ ها و...) را به لطف دسته روان Wizard III آیبانز ، به راحتی بنوازید. فینگر بورد گیتار RG370AHMZ BMT از جنس افرا بوده و دارای 24 فرت جامبو که برای بند کردن بسیار مناسب است ساخته شده است. گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG370AHMZ BMT یکی از مدل های لاین RG است که کمپانی Ibanez در سال 2017 به بازار فروش معرفی کرده است. یک گیتار خوش دست که با ظاهر زیبایش بسیاری از نوازندگان را مجذوب خود می کند.سری RG سالیان زیادی است که جایگاه خود را در میان نوازندگان به ثبات رسانده، اما RG370AHMZ BMT با بدنه ASH ، دسته میپل و فینگربورد Maple قادر به دستیابی به سطح جدیدی از گیرایی در بین خریداران شد. دلیل دیگر جاذبه ی گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG370AHMZ BMT پیکاپ های کوانتوم آیبانز است که به حالت HSH بر روی آن قرار گرفته اند. این پیکاپ ها شخصیتی جدید و جذاب به این گیتار بخشیده اند. صدای شفاف صدای بالای این پیکاپ ها صداهای کلین گرم و دیستورشن های سنگین را تفکیک شده و بدون کوچکترین واحد نویز اضافه به گوش می رساند.Ibanez RG370AHMZ BMT برای کسانی که قصد شروع به نواختن گیتار الکتریک دارند، با توجه به کیفیت بالا و قیمت متناسبی که دارد می تواند انتخابی معقول و جذابی باشد.


پیکاپ های Quantum

گیتار الکتریک Ibanez RG370AHMZ BMT دارای دو پیکاپ هامباکر و یک پیکاپ سینگل Quantum می باشد.با ترکیب صدای این پیکاپ ها و سلکتور 5 جهته تعبیه شده بر روی این ساز می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید.

بریج Edge Zero II

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد. سیستم بریدج Edge Zero II به همراه تیونر های آیبانز، باعث افزایش کارایی هرچه بیشتر این ساز شده است.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG370AHMZ BMT

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG370AHMZ BMT

دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد.

بدنه ASH

ASH یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین چوب ها برای ساخت بدنه گیتارهای الکتریک بشمار می رود. وزن آن بسیار سبک است اما صدای بسیار رسا و میدرنج بالایی دارد. این کاراکتر صدایی ، Ash را به چوب مورد علاقه نوازندگانی که دنبال صدای قدرتمند با میدرنج بالا می گردند، تبدیل کرده است.


Ibanez RG370AHMZ BMT

The RG370AHMZ is an RG series solid body electric guitar model introduced by Ibanez for 2017. It is produced in Indonesia.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG370AHMZ BMT

The RG370AHMZ features an ash body bolted to a maple Wizard III neck with a 24-fret maple fingerboard with dot position markers. Components include the Edge Zero II double locking tremolo bridge with a locking nut and a removable tuning stabilizer and Ibanez Quantum pickups with dual humbuckers flanking a single-coil.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Ash
جنس دسته گیتار | Neck Material Wizard III Maple
طول دسته گیتار | Scale 648mm/25.5"
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Maple
نوع فرت | Fret Type Jumbo
نوع صدف کاری دسته گیتار | Inlays Black dot
پیکاپ بالا | Neck Pickup Quantum (H) neck pickup (Passive/Ceramic)
پیکاپ وسط | Middle Pickup Quantum (S) middle pickup (Passive/Alnico)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Quantum (H) bridge pickup (Passive/Ceramic)
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 5way
کنترل ها | Controls 1vol/1tone/5way pickup selector
نوع خرک (بریج) | bridge Edge-Zero II tremolo bridge w/ZPS3Fe