اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez RG350DXZ WHگیتار الکتریک
قیمت

23,990,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

آموزش تعویض سیم گیتار الکتریک


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG350DXZ WH

گیتار الکتریک RG350DXZ WH از سری RG کمپانی آیبانز است که در سال 1998 ، آیبانز آن را معرفی کرد. بدنه این گیتار از چوب مرانتی می باشد که به دسته ایی از جنس چوب افرا متصل شده است. دسته این ساز ، Wizard III و دارای 24 فرت با فرت بورد جتوبا است. این ساز دارای دو پیکاپ هامباکر و یک پیکاپ سینگل کویل کوانتوم می باشد که داخل یک پیک گارد زیبا قرار گرفته اند. آیبانز برای پایدار ماندن کوک این گیتار از بریج Double Locking استفاده کرده است. گیتار RG350DXZ WH جایگزین گیتار RG450DX شده است این دو مدل مشابه هم بودند با آن تفاوت که پیکاپ های گیتار RG450DX، اینفینیتی است. در سال 2002 و 2003 این گیتار تولید نشده است تا در سال 2005 با پیکاپ های مشکی رنگ و با بریج Edge Pro II دوباره به تولید رسید. زمانی که خط تولید این ساز از کره جنوبی به کشور اندونزی انتقال یافت ، بریج آن نیز تغییر کرد و بریج Edge III در این گیتار مورد استفاده قرار گرفت و پیکاپ های اینفینیتی نیز جای خود را به پیگاپ های پاور ساند دادند. اما این تغییرات تا سال 2011 نیز ادامه پیدا کرد و در همین سال کمپانی آیبانز تصمیم گرفت تا بریج این گیتار را به Edge Zero II تغییر دهد و از پیکاپ های خوش صدای کوانتوم استفاده کند.با گیتار الکتریک Ibanez RG350DXZ WH می توانید به راحتی در سبک های پاپ ، راک و متال بنوازید و از نوازندگی و کیفیت و خوش دستی این ساز لذت ببرید.یک گیتار الکتریک همه فن حریف با قیمت مناسب.


پیکاپ های Quantum

گیتار الکتریک Ibanez RG350DXZ WH دارای دو پیکاپ هامباکر و یک پیکاپ سینگل کویل Quantum می باشد.با ترکیب صدای این پیکاپ ها می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید که همین امر باعث می شود تا شما در خانه نیز با لذت فراوان سبک های راک ، پاپ ، کانتری و بلوز را با لذت بنوازید.

بریج Edge Zero II آیبانز

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد. با این بریج بدون نگرانی از پایدار نماندن کوک گیتار خود می توانید تکنیک های دایوینگ و سایر تکنیک هایی که با دسته ترمولو گیتار اجرا می شوند را انجام دهید.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG350DXZ WH

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG350DXZ WH

دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد.

بدنه Meranti

جنس این چوب طوری است که ترکیب متعادلی از صدای قدرتمند برای ریتم زدن و صدای گرم و شیرینی ، موقع سولو نوازی در اختیار نوازنده قرار می دهد.


Ibanez RG350DXZ WH

The RG350DXZ is an RG series solid body electric guitar model introduced by Ibanez for 2011. It replaced the RG350DX. In the USA, it was still known as the RG350DX, since the Z suffix is ignored for some models in promotional material. It is made in Indonesia.The RG350DXZ features a basswood body bolted to a maple Wizard III neck with a 24-fret bound rosewood fingerboard with sharktooth position markers. Components include an Edge Zero II double locking tremolo bridge with a removable tuning stabilizer and Ibanez pickups with two humbuckers flanking a single-coil.A major update in 2015 introduced a mahogany body, a one-piece neck, new pickups and new finishes. For 2018 the rosewood fretboard was replaced with jatoba. For 2019 the mahogany body was replaced with meranti.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RG350DXZ WH

Wizard III Maple neck

Ibanez's thin, flat, and fast, yet strong and sturdy, Wizard neck offers unlimited playability for demanding players, and features a two-octave 24-fret fretboard for wide tonal range.

Edge-Zero II tremolo bridge w/ZPS3Fe

The Edge-Zero II tremolo bridge w/ZPS3Fe provides exceptional tuning stability, precise intonation adjustment, and playing comfort.

Quantum pickups

The Quantum pickups provide accelerated bass response for exceptionally fast tracking of high-speed staccato riffing with crushing mid range and precise high-end articulation.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Meranti
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
شکل دسته گیتار | Neck Shape Wizard III
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Jatoba
تعداد فرت | Frets Count 24 / Jumbo
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint AANJ
نوع صدف کاری دسته گیتار | Inlays Sharktooth
نوع پیکاپ | Pickups Quantum
پیکاپ بالا | Neck Pickup Quantum (H) neck pickup (Passive/Ceramic)
پیکاپ وسط | Middle Pickup Quantum (S) middle pickup (Passive/Alnico)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Quantum (H) bridge pickup (Passive/Ceramic)
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HSH
کنترل ها | Controls 1Volume/1tone/5way lever
نوع خرک (بریج) | bridge Edge-Zero II tremolo bridge