اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


ویدیو های مرتبط


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez Q52 LBM

اگر به نوازندگی در سبک های مدرن راک و متال علاقه دارید، بدون شک با گیتارهای الکتریک هدلس نیز آشنایی دارید. گیتار الکتریک هدلس Ibanez Q52 LBM، با بدنه از جنس Nyatoh، و دسته 3 تکه خود که از چوب های roast شده Maple و Bubinga تهیه شده، راحتی و لذتی بی سابقه در نوازندگی را برای شما ارمغان می آورد. به کمک بریج Mono-Tune این گیتار، به سرعت می توانید کوک گیتار خود را یک پرده (یا حتی بیشتر) بم تر کنید. اکشن ساز نیز به آسانی قابل تنظیم است و از آنجایی که متریال به کار رفته در saddle های بریج مینیمال است، صدای طبیعی و ارگانیک تری در اختیار خواهید داشت. فرت برد این ساز از جنس چوب Maple بوده و برای دوام، تعادل و sustain هر چه بیشتر، تحت حرارت بالا (roasted) تهیه و تعبیه شده است. گیتار الکتریک هدلس Ibanez Q52 LBM به یک سوئیچ dyna-MIX10 مجهز شده که، با تبدیل پیکاپ های هامباکر به سینگل کویل، ده عدد tone گوناگون را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین، علاوه بر سبک های مدرن، می توانید در طیف گسترده ای از سبک ها به نوازندگی مشغول شوید.


پیکاپ های هامباکر Q58

پیکاپ های هامباکر Q58 به طور خاص برای گیتارهای headless طراحی شده اند. به لطف پیکاپ های passive این گیتار، در تمامی فرکانس ها، صدایی شفاف و بالانس شده در اختیار خواهید داشت. بدین صورت که، در رجیستر بالا، صدایی شفاف و تمیز، و در رجیستر بم، صدایی قدرتمند و هم چنان واضح در اختیار داشت. در نتیجه تمامی ریزه کاری ها، تاچ و لهجه نوازندگی شما به خوبی منعکس می شود. از آنجایی که پیکاپ های Q58 نویز طبیعی بسیار کم و ناچیزی دارند، می توانید از آن در کنار افکت های آنالوگ و دیجیتال استفاده نمایید

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez Q52 LBM

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez Q52 LBM

طراحی ارگونومیک و چشم نواز

با کمی دقت به بدنه زیبا و چشم نواز گیتار Q52، متوجه قوس ها و خمیدگی هایی خواهید شد که به صورت کاملا استراتژیک و فکر شده تعبیه شده اند تا بالاترین درجه سهولت در نوازندگی را برای شما به ارمغان بیاورند. بدنه ساخته شده از چوب Nyatoh این گیتار، علیرغم وزن بسیار سبک خود، رزونانس قوی و جنس صدای غنی را رقم می زند.


Ibanez Q52 LBM

Q58 pickups are designed specifically for use in headless guitars. They provide a clearly defined sound, facilitating excellent tonal balance through all frequencies. The lows are powerful without being muddy, and the highs are bright and clear, but never harsh. As a result, every single note within the chord structure is well defined, and clearly audible. These pickups, with their tonal balance, and extremely low noise performance, work extremely well with both digital and analog effects.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez Q52 LBM

The dyna-MIX 10 offers ten sound variations and can easily switch from humbucker and single coil modes with the mini switch. The power Tap mode provides a realistic single coil sound despite its two humbucker pickup layout.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Nyatoh
نوع دسته | Neck Type Wizard C
جنس دسته گیتار | Neck Material 3pc Roasted Maple/Bubinga
طول دسته گیتار | Scale 25.5"
عرض دسته گیتار | Nut Width 42mm
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Roasted Birdseye Maple
تعداد فرت | Frets Count 24
نوع فرت | Fret Type Jumbo Jescar EVOgold
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint Bolt-On
پیکاپ بالا | Neck Pickup Q58
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Q58
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HH
کنترل ها | Controls 5-way blade switch and Alter Switch, Volume and Tone
نوع خرک (بریج) | bridge Ibanez Mono-Tune

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الکتریک-آیبانز-ibanez-q52-lbm