اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )گیتار الکتریک آیبانز Ibanez PGMM11 JB

اگر به دنبال سازی هستید که در سفر همراه شما باشد و یا فرزند کوچک شما به دنبال یادگیری گیتار الکتریک است و می خواهید برای او گیتاری با طول دسته کوتاه تر خریداری کنید ، Ibanez PGMM11 JB گزینه با کیفیت و مناسبی برای شما می باشد. Ibanez PGMM11 JB دومین مدل گیتار 3/4 سیگنچر نوازنده معروف آمریکایی پل گیلبرت می باشد. این ساز از سری PGM کمپانی آیبانز می باشد که در سال 2019 به بازار فروش معرفی شده است. Ibanez PGMM11 JB دارای بدنه ایی از جنس Basswood می باشد که به دسته 22.2 اینچی از جنس Maple متصل شده است. این ساز دارای فینگربوردی از جنس Jatoba می باشد که دارای 24 فرت است. قسمت جذاب این ساز پیکاپ های آن می باشد ، جایی که دو هامباکر قدرتمند Infinity آیبانز بر روی گیتار الکتریک Ibanez PGMM11 JB سوار شده است. با ترکیب پیکاپ های Ibanez PGMM11 JB توسط سوییچر 5 حالته موجود در این ساز می توانید به صداهای جذاب زیادی دست پیدا کنید تا از نوازندگی با این گیتار کوچک و جذاب لذت ببرید.


بریج F106

برای پایداری کوک گیتار الکتریک Ibanez PGMM11 JB از بریج ثابت F106 استفاده شده است. بریج ثابت این گیتار به پایدار ماندن کوک و ایجاد ساستین بهتر، کمک بسزایی می کند.در این نوع بریج ، عوض کردن سیم ها بسیار آسان می باشد که باعث می شود هنرجویان تازه کار سیم های گیتار خود را به راحتی عوض بکنند.


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez PGMM11 JB

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez PGMM11 JB

پیکاپ های Infinity

پیکاپ های Infinity کمپانی آیبانز عکس العمل خوبی نسبت به فرکانس های باس از خود نشان می دهند و فرکانس های میدرنج را به خوبی بگوش می رسانند. این پیکاپ ها صداهای کلین گرم و دیستورشن های سنگین را تفکیک شده و بدون کوچکترین نویزی به گوش می رسانند. با ترکیب صدای این پیکاپ ها و سلکتور 5 حالته آن می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید.


Ibanez PGMM11 JB

The PGMM21 is a PGM series solid body electric guitar model introduced by Ibanez in 2019. It is a signature model of American guitarist Paul Gilbert and is the second short-scale miKro signature model produced for Gilbert. It is produced in China.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez PGMM11 JB

The PGMM21 features a poplar body bolted to a 22.2" scale maple neck with a reversed headstock and a 24-fret treated New Zealand pine fretboard with white dot position markers. Components include dual Ibanez Infinity R humbucking pickups and an F106 fixed bridge.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Basswood
جنس دسته گیتار | Neck Material 1-piece maple
طول دسته گیتار | Scale 22.2"
نوع گوشی ها | Tuners Ibanez die-cast
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Jatoba
تعداد فرت | Frets Count 24
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint AANJ
پیکاپ بالا | Neck Pickup Ibanez Infinity
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Ibanez Infinity
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HH
کنترل ها | Controls Master volume / 5-way lever pickup selector
نوع خرک (بریج) | bridge F106 fixed

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الکتریک-آیبانز-ibanez-pgmm11-jb