اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Ibanez
Ibanez ART120 CRSگیتار الکتریک
قیمت

9,490,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

ویدیو های مرتبط


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez ART120 CRS

Ibanez ART120 CRS در گروه گیتار های Solidbody قرار دارد. این ساز با دو پبکاپ هامباکر و سوییچر پیکاپ 3 حالته تولید می شود. در گیتار الکتریک Ibanez ART120 CRS می توان از صداهای وینتیج تا تن های مدرن و امروزی را ایجاد نمود. در این گیتار اتصال دسته به بدنه به صورت set-neck (برای ساستین بیشتر) می باشد و بدنه ای از جنس چوب Poplar برای دوام بیشتر استفاده شده است که از دیگر نقاط قوت در این ساز به شمار می روند. یکی دیگر از مزایای گیتار الکتریک ART120 CRS کمپانی آیبانز، بریج Full Tune III است که به شما اطیمنان بیشتری برای نگه داشتن کوک سازتان در هر شرایطی را می دهد. گیتار الکتریک Ibanez ART120 CRS با ظاهری کلاسیک و روحی مدرن ، سازی است که در محدوده ی قیمتی خود از ارزش خرید بالایی برخوردار است. پیکاپ های اینفینیتی توسط کمپانی آیبانزطراحی شده اند تا در کنار تن زیبا ، صدای گرم ، پانچ و قدرتمند، پیکاپ هایی با قیمتی مناسب و با کیفیتی خوب در اختیار نوازندگان قرار دهد.

بریج Full Tune III

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود ، در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد.در این بریج شما براحتی می توانید سیم های ساز خود را بدون دردسر و به آسانی عوض کرده و از صدای سیم های نو لذت ببرید.

بدنه از جنس چوب Poplar

این چوب از استحکام بالایی برخوردار است و دارای خصوصیات تونال دلنشینی است. جنس این چوب طوری است که ترکیب متعادلی از صدای قدرتمند برای ریتم زدن و صدای گرم و شیرینی ، موقع سولو نوازی در اختیار نوازنده می گذارد.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez RGIR37BFE BKF

Ibanez ART120 CRS

The super solid ART120-CRS is a traditional rock guitar from Ibanez. The Maple neck and single-cutaway Poplar body are combined with set-in neck construction, providing massive sustain and playing comfort.The fretboard, made of treated New Zealand Pine, underwent an advanced seasoning process which yields a harder, more durable piece of wood. As a result, the fretboard enhances stability while producing a rich warm tone.The open pole piece Infinity R pickups deliver well-balanced tones with dense, rich mids. The classic Full Tune III bridge and tailpiece transmit string vibrations with a minimum of loss.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Poplar
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
نوع گوشی ها | Tuners Die-Cast Ibanez
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Bound Treated New Zealand Pine
تعداد فرت | Frets Count 22
پیکاپ بالا | Neck Pickup Infinity R
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Infinity R
نوع خرک (بریج) | bridge Full Tune III

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الکتریک-آیبانز-ibanez-art120-crs