اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Deconik
Deconik Speaker Pad XLپنل آکوستیک
قیمت

220,000 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

پد اسپیکر دکونیک Deconik Speaker Pad XL

این نمونه جدید در گروه پنل هایی است که جهت جلوگیری از رزونانس صدا و عدم لرزش به وجود آمده از مانیتور و اسپیکرها می باشد.پدهای مخصوص اسپیکر جهت ایزوله سازی فضای اطراف مانیتورها که شفافیت و وضوح صدا را به همراه دارد دیزاین ساده و بسیار موثروکارآمد.افزایش ارتفاع و ضخیم کردن ورق mdf لایه انتهایی پد باعث شده است که در زیر مانتیتورهای بزرگ تر و سنگین تر قابل استفاده باشد.یک لایه دیگر بر روی پد اضافه شده است که باعث ثباط بیشتر مانیتور بر روی پد شود.فرق این نمئنه با نمونه های دیگر در افزایش لایه ها و متناسب با حجم و وزن بیشتر طراحی شده است.

عملکرد

مانیتورها(اسپیکرها) مهمترین بخش اتاق ضبط میباشند.لرزش،رزونانس و ارتعاشات مانیتورها مانع از شنیدن صدای واقعی از آنها میشود.بنابراین نیاز به ایزوله سازی مانتیوراحساس میشود.استفاده از پد فشرده مخصوص مانیتور این امکان را به شما میدهد.پد مانیتورینگ دکونیک ازفوم پلی یورتان با انسجام و چگالی بالا ساخته شده است.شفافیت و وضوح صدا ایزوله یا جداسازی مانیتورها از محیط کاهش رزوناس ساختاریحمل ونقل آساننصب آسان

Installation

پدها در زیر اسپیکر (مانیتور) قرار میگیرند و احتیاجی به چسب و مواد دیگری جهت نصب ندارند.زاویه ها :این پد در 3 زاویه قابل استفاده می باشد:

1- angled up : زاویه بالا که در حالت عادی با لایه اول پنل یک شیب 10 درجه به سمت بالا به وجود می آید و با استفاده از لایه دوم به صورت بر عکس 10 درجه به شیب اضافه میشود.

2- angled down : زاویه پایین که با چرخش 180 درجه پد به صورت افقی زاویه مانیتور ها را میتوان به سمت پایین تغییر دارد که معمولا در زمان قرار گرفتن مانیتور روی سه پایه و میز کنسول های 2 طبقه قابل استفاده می باشد.

3- flat : زاویه روبه رو و یا فلت که باید از هر دو لایه پد استفاده که تا مانیتور در حالت فلت قرار گیرد که این حالت باید حتما مانیتور ها هم سطح با گوش تنظیم کننده قرار گیرد.

قیمت خرید پد اسپیکر Deconik Speaker Pad XL

Deconik Speaker Pad XL

Adding a set of Deconik Speaker studio monitor isolation pads to your setup is one of the most cost-effective and important improvements you can make in your studio. Like the shock absorbers in your car, Deconik Speaker Pad XL sit under your monitors, absorbing vibrations that would otherwise transfer into your desk or your floor. These vibrations generate false low frequencies, which makes it impossible to accurately judge your mix.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
رنگ | Color مشکی
وزن | Weight 370 gr
ضخامت 6/5
عرض | Width 30 cm
طول | Length 30 cm
Unit شامل ۲ عدد پنل
عملکرد Prevent resonance sound
جنس | Material فوم پلی یورتان
محل نصب | Installation پدها در زیر اسپیکر (مانیتور) قرار میگیرند و احتیاجی به چسب و مواد دیگری جهت نصب ندارند.
طراحی طراحی این پد با در نظر داشتن ارتفاع کم عملکرد مناسبی را در مانیتور و اسپیکر های کوچک را دارد.