اشتراک گذاریاشتراک گذاری

قیمت

5,750,000 تومان

با خرید این محصول آیتم های زیر را هدیه بگیرید

سافت کیس گیتار آکوستیک

Acoustic Guitar Softcase

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

آموزش تعویض سیم گیتار آکوستیک


گیتار آکوستیک کورت Cort AF510 OP

گیتار آکوستیک Cort AF510 OP یکی دیگر از مدل های ارزان قیمت و با کیفیت کمپانی کورت می باشد. صفحه رویی گیتار Cort AF510 OP از جنس چوب Spruce و  بدنه آن از جنس ماهوگانی می باشد که در کنار صدای جذاب آن، زیبایی خیره کننده ایی به گیتار Cort AF510 OP بخشیده است. در کنار طراحی زیبا و ظاهر بی نظیر این ساز ، قیمت بسیار مناسب ، این ساز را به یک پیشنهاد ویژه برای نوازندگانی که می خواهند گیتار آکوستیک را یاد بگیرند تبدیل کرده است.


چوب رویه صنوبر

صنوبر تعادل ایده آلی بین قدرت و انعطاف پذیری ایجاد می کند ، از این رو محبوبیت بسیار زیادی در ساخت گیتار های کلاسیک و آکوستیک به عنوان صفحه رویه دارد. شخصیت صوتی همه کاره صنوبر ، آن را برای انواع سبک های موسیقی ایده آل می سازد.

قیمت خرید گیتار آکوستیک کورت Cort AF510 OP

قیمت خرید گیتار آکوستیک کورت Cort AF510 OP

صفحه پشت و کنار از جنس چوب ماهون

از چوب ماهون به دلیل صدای شفاف و میدرنج گرم، چندین دهه است که در ساخت صفه های پشت و کناره های بدنه گیتارهای آکوستیک و کلاسیک استفاده می شود تا جایی که صدای این چوب از چندین سال قبل تبدیل به استانداردی برای مقایسه تبدیل شده است.


Cort AF510 OP

Cort's oldest acoustic series, the Standard Series offers superb performance and unbeatable value. Although affordable, Standard guitars offer serious performance, aimed at both beginners and amateurs. Available in several models with different characteristics, this series will satisfy all types of players. The Concert-shaped AF510 has a spruce top, mahogany back and sides and a Merbau fingerboard.

قیمت خرید گیتار آکوستیک کورت Cort AF510 OP

Spruce Top

Spruce provides an ideal balance of strength and sonic vibration, hence its popularity as the wood of choice for acoustic guitar tops. Spruce's versatile tonal character makes it ideal for a wide variety of playing styles.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع بدنه | Body Type Mahogany
جنس صفحه روی بدنه | Top Spruce
جنس صفحه پشت بدنه | Back Mahogany
جنس صفحه کنار بدنه | Side Mahogany
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Merbau

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-آکوستیک-کورت-cort-af510-op