اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Alhambra
Alhambra Z NATUREگیتار کلاسیک
قیمت

23,160,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

تست صدا و آموزش تعویض سیم گیتار


گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Z NATURE

هنگامی که برای اولین بار ساز Alhambra Z NATURE را می نوازید متوجه صدای رسا و تفکیک شده تن آن خواهید شد. گیتار کلاسیک الحمبرا مدل Z-Nature گیتاری است که مانند دیگر محصولات این کمپانی از کیفیت بالایی در قطعات استفاده شده برای ساخت این ساز برخوردار است. اگر به دنبال خرید گیتار کلاسیک هستید و قصد دارید تا به تازگی نواختن این ساز را بیاموزید یکی از بهترین انتخاب‌هایی که می توان با توجه به قیمت مناسب و کیفیت ساخت یک ساز داشت گیتار کلاسیک الحمبرا مدل Z-Nature است. الحمبرا در مراحل تولید این محصول نگاهی محترمانه به محیط زیست داشته است و از موادی استفاده کرده است که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند و تمامی فرایند تولید از ابتدایی ترین مراحل تا محصول نهایی با جزئیات منحصر به فردی کنترل شده است. در این گیتار از رنگ ماتی استفاده شده است که منافذ چوب را نمی پوشاند و به این وسیله طیف صدای گسترده ، شفاف و دلنشینی را در این ساز به وجود آورده است به طوری که هرکسی با این ساز نواخته است از قدرت ، لحن و کیفیت ساز شگفت زده شده است. طراحی این ساز بسیار ساده اما در عین حال بیانگر جلوه ی زیبای طبیعت است که این امر موجب شده است تا گیتار کلاسیک Alhambra Z-nature ، گیتاری محبوب با قیمت بسیار مناسب در نزد نوازندگان گیتار کلاسیک دنیا باشد.


صفحه رویه گیتار از چوب سدر

سدر تعادل ایده آلی بین قدرت و انعطاف پذیری ایجاد می کند ، از این رو محبوبیت بسیار زیادی در ساخت گیتار های کلاسیک و آکوستیک به عنوان صفحه رویه دارد. شخصیت صوتی همه کاره سدر ، آن را برای انواع سبک‌های موسیقی ایده آل می سازد.

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Z NATURE

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Z NATURE

صفحه پشت و کنار از جنس چوب ماهون

از چوب ماهون به دلیل صدای شفاف و میدرنج گرم، چندین دهه است که در ساخت صفحه‌های پشت و کناره‌های بدنه گیتارهای آکوستیک و کلاسیک استفاده می شود تا جایی که صدای این چوب از چندین سال قبل تبدیل به استانداردی برای مقایسه تبدیل شده است.


Alhambra Z NATURE

In this model, the steps of the manufacturing process have been reduced, as well as its overall cost of production while keeping the recognized quality of Alhambra guitars. In addition, it is important to note that the Alhambra Z-Nature, like the rest of the range of Alhambra instruments, is completely made in Spain.A fully controlled production process and with total guarantee in the product, respecting the environment, social responsibility and toxic products controlled as well.With its natural satin finish, the pores of the Z-Nature guitar remain open, allowing the sound of the guitar to resonate.

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Z NATURE

Alhambra has achieved with the Z-Nature model an instrument with a great volume and excellent comfort. Anyone, who plays this guitar, is pleasantly surprised by its power, timbre of quality and tact.The saddle and the nut are made of melamine, a material that transmits a lot of sound and offers a round sound, very balanced.The open pore varnish, besides getting a beautiful guitar, reduces the total weight. The light weight is very interesting for the little ones because they have to carry it to get around and the weight reduction is very important.The Z-Nature model has a simple but very classy design, a design that expresses its natural beauty. Its neck is made of Mahogany.With a solid cedar top, this guitar will bring beginners a safe choice and the opportunity to start with an instrument for perfect value for money.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
رنگ | Color Satin Natural
جنس صفحه روی بدنه | Top Cedar
جنس صفحه پشت بدنه | Back Laminated Mahogany
جنس صفحه کنار بدنه | Side Laminated Mahogany
جنس دسته گیتار | Neck Material Indian Rosewood
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Rosewood

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-کلاسیک-الحمبرا-alhambra-z-nature