اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Alhambra
Alhambra 3C Cedroگیتار کلاسیک

ارسال رایگان برای خرید بالای ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 3C Cedro

ظاهری زیبا و با شکوه و تن صدای بی نظیر, گیتار Alhambra 3C Cedro را به یکی از خواستنی ترین سازهای موجود در جهان تبدیل کرده است به نوعی که هر نوازنده ای آرزوی داشتن یکی از آنها را در سر می پروراند.بدنه با کیفیت تهیه شده از بهترین چوب های این صنعت ، طراحی بی نظیر که حاصل سالها تجربه هنرمندان و طراحان و سازندگان گیتار هست الحمرا را به گیتاری بی همتا در دنیا تبدیل کرده است.صدای فوق العاده این ساز کاملا مناسب با نوع نوازندگی در سبک های مختلف از کلاسیک تا فلامنکو با تاچ های مختلف را پشتیبانی می کند. گیتار کلاسیک Alhambra 3C Cedro در کنار قیمت بسیار به صرفه که خرید آنرا تقریبا برای همه علاقمندان به گیتار کلاسیک ممکن کرده است در کیفیت قطعات به هیچ وجه کوتاهی نکرده است. بدنه این گیتار از جنس چوب ماهون ساخته شده و در قسمت Top گیتار از چوب سدر استفاده شده است تا ساستین و زنگ صدای خوبی داشته باشد. صفحه انگشت گذاری (Fingerboard) این ساز نیز از چوب Indian Rosewood می باشد. نوازندگی با این گیتار به حدی آسان و لذت بخش است که صاحبان آن تا مدت ها نیازی به خریدن یک گیتار جدید نیاز نخواهند داشت.


صفحه رویه گیتار از چوب سدر

سدر تعادل ایده آلی بین قدرت و انعطاف پذیری ایجاد می کند ، از این رو محبوبیت بسیار زیادی در ساخت گیتار های کلاسیک و آکوستیک به عنوان صفحه رویه دارد. شخصیت صوتی همه کاره سدر ، آن را برای انواع سبک های موسیقی ایده آل می سازد.

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 3C Cedro

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 3C Cedro

صفحه پشت و کنار از جنس چوب ماهون

از چوب ماهون به دلیل صدای شفاف و میدرنج گرم، چندین دهه است که در ساخت صفحه های پشت و کناره های بدنه گیتارهای آکوستیک و کلاسیک استفاده می شود تا جایی که صدای این چوب از چندین سال قبل تبدیل به استانداردی برای مقایسه تبدیل شده است.


Alhambra 3C Cedro

Perfect selection of materials from which the Alhambra instruments are made, combined with precision, vast knowledge and invaluable commitment. At a very affordable price, you can buy the perfect instrument that will accompany you for many years in the most beautiful musical moments every day.

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 3C Cedro

Red Cedar TOP

Red Cedar provides an ideal balance between strength and flexibility, hence its overwhelming popularity as the wood of choice for tops of acoustic guitars. Red Cedar’s versatile sonic character makes it ideal for a variety of musical genres and playing styles.

MAHOGANY BACK And SIDES

Bright yet natural with a strong and warm midrange, the beloved mahogany wood has been a standard for back and sides on premium acoustics for many decades.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
اندازه |Size 4/4
جنس صفحه روی بدنه | Top Solid Red Cedar
جنس صفحه پشت بدنه | Back Laminated Mahogany
جنس صفحه کنار بدنه | Side Laminated Mahogany
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Indian Rosewood
تعداد فرت | Frets Count 19

برچسب ها: قیمت-خرید-3c-cedro