اشتراک گذاریاشتراک گذاری

هزینه ارسال در فروش ویژه رایگان نمی باشد

نا موجود

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میکروفون ام ایکس ال MXL 440

اگر به دنبال میکروفون کاندنسر با کیفیت هستید اما بودجه محدودی دارید میکروفون MXL 440 یکی از بهترین گزینه های شماست که آن را فروشگاه اینترنتی سازفروش به شما پیشنهاد می دهد. میکروفن های دیافراگم بزرگ نویز بسیار پایینی دارند و نسبت به میکروفون های دیافراگم کوچک توانایی تشخیص انرژی آکوستیکی شان بیشتر است ، به همین دلیل انتخاب مناسبی برای ضبط وکال و آلات موسیقی می باشند، MXL 440 یک میکروفون کاندنسر است که با دیافراگم بزرگ خود قادر به ضبط بی نظیر وکال و سازهای زهی و کوبه ای است. پاسخ فرکانسی میکروفون کاندنسر 440 کمپانی ام ایکس ال 30Hz-20kHz ، آمپدانس خروجی آن 200 اهم و حداکثر SPL این میکروفون 130 دسی بل می باشد. در طراحی 440 MXL از یک پری امپ FET استفاده شده تا خروجی صوتی آن متوازن شود. تونالیته و رنگ صدا در هنگام ضبط با این میکروفون تغییری نداشته و صدا همانگونه که هست ضبط می شود. MXL 440 را می توان برای کارهای مختلفی به کار برد و قطعاً جای آن در هر استودیویی خالی است.


الگوی قطبی کاردیود

الگوی قطبی کاردیود صدا را از جلوی میکروفون می گیرد.این الگو برای رکورد از یک ساز و یا برای خوانندگی در اجراهای زنده بسیار مناسب است. برای استودیو های خانگی نیز الگوی قطبی کاردیود به خاطر نگرفتن صدا از پشت سر خود (به خاطر بودن سر و صدا در خانه) بسیار مناسب است.

میکروفون ام ایکس ال MXL 440

میکروفون ام ایکس ال MXL 440

ویژگی ها

  • پاسخ فرکانسی 30Hz-20kHz
  • آمپدانس 200 اهمی
  • الگوی قطبی کاردیود
  • میکروفون کاندنسر با کیفیت، مناسب استودیو
  • حداکثر SPL این میکروفون 130 دسی بل می باشد
  • وزن 544 گرمی


MXL 440

Large diaphragm microphones are widely used to record vocals and other featured sound sources due to their low noise and ability to capture more acoustic energy than smaller diaphragm mics. The MXL 440 is a large diaphragm condenser microphone designed to capture the detail and rich sound of vocals, stringed instruments, and percussion recordings. By combining a FET pre-amp with a balanced output, the 440 delivers uncompromised tonal quality and low-noise for professional recordings. The MXL 440 handles a broad range of applications expertly and will be a welcome addition to any studio.

میکروفون ام ایکس ال MXL 440

Features :

  • Professional large diaphragm condenser microphone
  • Great for vocals and a wide range of instruments
  • FET preamp and balanced output for low noise
  • Cardioid pickup pattern captures sound in front of the mic

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 30Hz - 20kHz
امپدانس خروجی 200 ohms
نوع میکروفون Pressure gradient condenser microphone
فانتوم پاور 48V Phantom Power (+/-4V)
حداکثر SPL 130 dB
وزن محصول 544.3g