اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Steinberg
Steinberg UR22C Recording Packپکیج استودیویی
قیمت

9,070,000 تومان

9,840,000 تومان
هزینه ارسال در فروش ویژه رایگان نمی باشد
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


پکیج استودیویی اشتنبرگ Steinberg UR22C Recording Pack

با خرید این پکیج ارزشمند ، یک کارت صدای Steinberg UR22C ، یک میکروفون کاندنسر Steinberg ST-M01 و هدفون استودیویی Steinberg ST-H01 به شما تعلق خواهد گرفت. کارت صدا Steinberg UR22C بهترین شریک شما در آهنگسازی می باشد چه در استودیو ، چه در سفر. این کارت صدا از کیفیت بالایی برخوردار است و توانسته در رقابت با رقبای خود سربلند باشد. کارت صدای UR22C شامل ورودی های mic/line، ورودی/خروجی MIDI، خروجی های TRS و فانتوم پاور می باشد. این کارت صدا دارای دو عدد پری آمپ می باشد که با آنها می توانید با کیفیت بالای 32-bit/192 kHz رکورد خود را انجام داده و از شفافیت صدای رکورد شده نهایت لذت را ببرید. شما می توانید کارت صدای سبک UR22C را در سفر همراه خود داشته باشید و با نرم افزار Cubase AI که با خرید این کارت صدا در اختیارتان قرار میگیرد در هر مکانی به تولید موسیقی خود بپردازید. کارت صدای کوچک Steinberg UR22C از استانداردهای Core Audio، ASIO و WDM پشتیبانی می کند همین امر باعث شده تا بتوانید از تمامی نرم افزارهای آهنگسازی که از این استانداردهای بین المللی پشیبانی می کنند، استفاده کنید. کارت صدای Steinberg UR22C برق خود را می تواند با USB 3.0 و 5V DC تامین کند.


هدفون استودیویی پشت بسته ST-H01

در این پکیج استودیویی یک هدفون حرفه ایی پشت بسته ST-H01 وجود دارد. این هدفون پشت بسته، فرکانس های پایین را به خوبی به گوش شما می رساند. دقت بالای پخش فرکانس های میدرنج و تریبل باعث شده است تا شما با استفاده از هدفون ST-H01 جزئیات بیشتری را گوش دهید. این امر در میکس کارها کمک شایانی به شما خواهد کرد.

میکروفون ST-M01

میکروفون ST-M01 میکروفونی با کیفیت است که درون این پکیج جای گرفته است.  شما بلافاصله عاشق صدای با کیفیت و دقت بالا و کیفیت ساخت برجسته آن خواهید شد. با میکروفون ST-M01 کمپانی اشتنبرگ شما می توانید علاوه بر رکورد وکال ، ساز های گوناگون را نیز با کیفیتی بی نظیر رکورد کنید.

قیمت خرید Steinberg UR22C Recording Pack

قیمت خرید پکیج استودیویی اشتنبرگ Steinberg UR22C Recording Pack

نرم افزار

با خرید پکیج استودیویی اشتنبرگ Steinberg UR22C Recording Pack می توانید به صورت رایگان نرم افزار Cubase AI را دانلود کنید.Cubase AI ورژن سبکتر نرم افزار آهنگسازی معروف کمپانی اشتنبرگ برای ویندوز و مک است.برای آیپد خود نیز می توانید Cubasis LE را دانلود کنید که خود یک نرم افزار آهنگسازی کامل است و برای صفحه نمایش لمسی طراحی شده است.


Steinberg UR22C Recording Pack


The UR22C Recording Pack is the complete package for recording high-quality music, podcasts or interviews and for live streaming audio. The compact, rugged UR22C audio interface has all the connections and facilities needed to record in fantastic 32-bit/192kHz quality, with the included ST-M01 microphone and ST-H01 headphones ensuring that you have everything you need to make great recordings.

قیمت خرید پکیج استودیویی اشتنبرگ Steinberg UR22C Recording Pack

The ST-M01 studio condenser microphone

The included ST-M01 studio condenser microphone rivals high-quality studio mics with its clean, smooth response, high sensitivity and wide frequency response, which is ideal for recording every nuance of your desired audio source. Whether you are recording vocals, interviews, acoustic guitar, any other instrument or even making field recordings, the ST-M01 captures every detail of the sound in excellent quality.

The ST-H01 monitor headphones

The ST-H01 monitor headphones included in the UR22C Recording Pack provide an accurate, sonically neutral listening experience, making them the ideal companion for monitoring during recording and when doing your final mix. The close-backed design means low bleed levels into the microphone during vocal recording, ideal for singers recording their own vocals.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب

برچسب ها: قیمت-خرید-پکیج-استودیویی-اشتنبرگ-steinberg-ur22c-recording-pack