اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Fender
Squier Bullet Strat HT Redگیتار الکتریک آموزشی
قیمت

5,650,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


گيتار الکتريک اسکوایر Squier Bullet Strat HT Red

گیتار الکتریک Squier Bullet Strat HT Red سازی بسیار مناسب برای آغاز راه یادگیری گیتار الکتریک می باشد که در کنار قیمت بسار مناسب خود، از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار است. محبوبیت گیتار فندر و قیمت مناسب گیتارهای اسکوایر موجب شده است تا این گیتار گزینه ای عالی برای گیتاریست های مبتدی که به دنبال گیتار الکتریکی برای شروع هستند، باشد. این گیتار با بدنه ای از جنس Lightweight Basswood ، دسته ایی از جنس میپل و بریج ثابت Hard Tail تولید می شود. این گیتار اسکویر با سه پیکاپ سینگل کویل ، یک ولوم و دو تن و همچنین یک سلکتور پنج حالته تولید شده است . گیتار الکتریک Squier Bullet Strat HT Red با داشتن شخصیت صدایی مشابه فندر و با بدنه محبوب طرح استرتوکستر یکی از پرطرفدارترین گیتارهای رده قیمتی خود می باشد. این ساز با 22 فرت در رنگ های مختلف روانه ی بازار شده است که در مجموع یک گیتار مناسب برای آموزش می باشد که از ارزش خرید بالایی برخوردار است.


دسته ایی با فرم C

فرم راحت C و 22 فرت در این ساز استفاده شده است تا نوازنده حس وینتیجی بیشتری را تجربه کند و همچنین در سرعت های بالا به مشکلی بر نخورد و به راحتی ساز بزند. از دسته های با فرم C که بسيار رايج هم هستند، به خاطر راحتی دسته، در سبک های مختلف استفاده می شود. جای تعجبی نیست که گیتار الکتریک فندر یکی از معروف ترین و محبوب ترین گیتار های دنیا در دهه ی اخیر، از این نوع دسته ها استفاده نمایید.

گيتار الکتريک اسکوایر Squier Bullet Strat HT Red

گيتار الکتريک اسکوایر Squier Bullet Strat HT Red

پیکاپ های سینگل کویل

برای تولید صدای معروف و خاص گیتارهای فندر، این گیتار به سه عدد پیکاپ سینگل کویل مجهز شده است. ناب ولیوم و تن این ساز با در اختیار گذاشتن رنگ های صدایی متفاوت به شما اجازه می دهد تا به صدای مورد پسند خود در سبکی که نوازندگی می کنید، دست پیدا کنید.


Squier Bullet Strat HT Red

The perfect first guitar! The Squier Bullet Strat HT gives you the classic vibe of a Strat — a long-time favorite among guitarists of practically every genre. The Bullet is made for rocking with three single-coil pickups (a trademark of the Strat). That means you have access to those timeless "bright" Strat bridge tones, to-die-for in-between tones, and a Texas blues-approved neck pickup sound. There are also two tone controls onboard, so you'll be able to shape your sound any way you see fit. However you find your sound in the future, you know you'll be ready with the Squier Bullet Strat HT.

گيتار الکتريک اسکوایر Squier Bullet Strat HT Red

Hardtail bridge

By utilizing a hardtail bridge on the Squier Bullet Strat HT, you're able to enjoy more sustain and tuning stability than that offered by a traditional Strat's tremolo. More wood is left in the body, enriching your tone with greater harmonic content and thick sustain. Without the string movement of a non-locking trem, your strings will sit comfortably in the nut, avoiding any pinching or binding.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Basswood
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
شکل دسته گیتار | Neck Shape C
طول دسته گیتار | Scale 25.5"
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Indian Laurel
تعداد فرت | Frets Count 22
نوع فرت | Fret Type Medium
پیکاپ بالا | Neck Pickup Strat Single-coil
پیکاپ وسط | Middle Pickup Strat Single-coil
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Strat Single-coil
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config SSS
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 5-Way switch
کنترل ها | Controls 1 x volume, 2 x tone
نوع خرک (بریج) | bridge Hard Tail

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الکتریک-اسکوایر-فندر-squier-bullet-strat-ht-red