ارسال کالا به شهرستان از تاریخ 23 اسفند لغایت 5 فروردین شامل هزینه اضافه و مشروط به هماهنگی قبلی خواهد بود
اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Fender
Squier Affinity Tele Left Handed MN BTBگیتار الکتریک آموزشی
P/N : 0378213550
قیمت

18,500,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


گیتار الکتریک چپ دست اسکوایر Squier Affinity Tele Left Handed MN BTB

گیتار الکتریک چپ دست Squier Affinity Tele Left Handed MN BTB با بدنه ای از جنس Poplar و دسته ی میپل تولید می شود. این گیتار باکیفیت و زیبا با دو پیکاپ سینگل کویل به همراه یک ولوم و یک تن و همچنین یک سلکتور سه حالته تولید شده است . گیتار الکتریک اسکوایر فندر با طراحی بدنه های منحصر بفرد و با داشتن پیکاپ های سینگل کویل که صدای شفاف و گرمی را تولید می کنند، باعث شده تا نوازندگان بسیاری در سبک های مختلف گیتار فندر را به عنوان ساز اول خود انتخاب کنند.برای تولید صدای معروف و خاص گیتارهای تله کستر، گیتار فندر اسکوایر Squier Affinity Tele Left Handed MN BTB به دو عدد پیکاپ سینگل کویلCeramic Single Coil مجهز شده است. ناب ولیوم و تن این ساز با در اختیار گذاشتن رنگ های صدایی متفاوت به شما اجازه می دهد تا به صدای مورد پسند خود در سبکی که نوازندگی می کنید، دست یابید. چوب Maple به خاطر صدای شفاف و پانچی با میدرنج بالای خود، برای استفاده در ساخت فینگر بورد گیتار بسیار معروف است و مورد استفاده قرار می گیرد. این چوب با ظاهر کلاسیک چوبی خود، به گیتار، زیبائی خاصی می بخشد.


دسته با فرم C و جنس چوب Maple (افرا)

فرم راحت C و دسته از جنس افرا در این ساز استفاده شده است تا نوازنده حس وینتیجی بیشتری را تجربه کند. دسته های با فرم C که بسيار رايج هم هستند، به خاطر راحتی دسته در سبک های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و باعث می شود تا به راحتی تکنیک هایی مثل بند کردن را به راحتی انجام دهید.21 فرت مدیوم جامبو این ساز، راحتی زیادی به ساز زدن شما اضافه می کند.

گیتار الکتریک چپ دست اسکوایر Squier Affinity Tele Left Handed MN BTB

گیتار الکتریک چپ دست اسکوایر Squier Affinity Tele Left Handed MN BTB

پیکاپ سینگل کویل وینتیج

برای تولید صدای معروف و خاص گیتارهای تله کستر، این گیتار به دو عدد پیکاپ سینگل کویل وینتیج مجهز شده است. ناب ولیوم و تن این ساز با در اختیار گذاشتن رنگ های صدایی متفاوت به شما اجازه می دهد تا به صدای مورد پسند خود در سبکی که نوازندگی می کنید، دست یابید.


Squier Affinity Tele Left Handed MN BTB

A superb gateway into the time-honored Fender family, the Squier Affinity Series Telecaster delivers legendary design and quintessential tone for today’s aspiring guitar hero. This Tele features several player-friendly refinements such as a thin and lightweight body, a slim and comfortable “C”-shaped neck profile, a string-through-body bridge for optimal body resonance and sealed die-cast tuning machines with split shafts for smooth, accurate tuning and easy restringing.

گیتار فندر Squier Classic Vibe Telecaster '50s

Loaded with dual Squier single-coil Tele pickups with 3-way switching for genre-defying sonic variety, this model is ready to accompany any player at any stage.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
شکل بدنه | Body Shape Poplar
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
شکل دسته گیتار | Neck Shape C
طول دسته گیتار | Scale 25.5"
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Maple
تعداد فرت | Frets Count 21
نوع فرت | Fret Type Medium Jumbo
پیکاپ بالا | Neck Pickup Ceramic Single-Coil
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Ceramic Single-Coil
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config SS
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 3-Position Blade
کنترل ها | Controls Master Volume, Master Tone
نوع خرک (بریج) | bridge 6-Saddle Strings-Through-Body

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الکتریک-فندر-squier-affinity-tele-left-handed-mn-btb