اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Native Instruments
Native Instruments Komplete Kontrol M32میدی کنترلر
قیمت

7,700,000 تومان

8,600,000 تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


میدی کنترلر نیتیو Native Instruments Komplete Kontrol M32

میدی کنترلر KOMPLETE KONTROL M32 هرآنچه که برای ساخت موسیقی نیاز دارید را در اختیار دارد. این محصول 32 کلیده، علاوه بر سهولت در نوازندگی، با ابعاد مناسب و جمع و جور خود، یک میدی کنترلر ایده آل برای ابراز خلاقیت شماست. از طریق قابلیت Smart Play می‌توانید تمامی افکت ها، لوپ‌ها و sample های خود را مستقیما از خود کیبورد مدیریت کنید. از آنجایی که هر آن ممکن است ایده ای برای ضبط موسیقی داشته باشید، نیازمند محصولی هستید که در لحظه، پاسخگوی نیازهای شما باشد. KOMPLETE KONTROL M32 با قابلیت "اتصال و اجرا" (plug and play) به آسانی نصب شده تا در هر مکان و زمانی خلاقیت شما را ثبت نماید. اگر به دنبال تشکیل یک setup استودیویی جمع و جور هستید، این میدی کنترلر ایده آل ترین گزینه برای شماست. این محصول با وزن کم و سهولت در حمل و نقل، همسفر خوبی برای شما خواهد بود. با میدی کنترلر KOMPLETE KONTROL M32 می‌توانید در "نرم‌افزارهای ضبط صدا" (DAW)، سریعا به قابلیت‌هایی چون play، pause، record، quantize، loop دسترسی آسان داشته باشید. با این محصول می‌توانید با نرم افزارهایی چون Logic Pro X، GarageBand، Ableton Live، Cubase و Nuendo مشغول به کار شوید.


قابلیت Smart Play

با استفاده از قابلیت Smart Play می‌توانید تعیین کنید که هر کلید به یک گام موسیقیایی خاص اختصاص داده شود. از این طریق می‌توانید، توالی آکورد یا آرپژ‌های گوناگون را تنها با فشاردادن یک کلید بنوازید.

قیمت خرید میدی کنترلر نیتیو Native Instruments Komplete Kontrol M32

قیمت خرید میدی کنترلر نیتیو Native Instruments Komplete Kontrol M32

دسترسی آسان و سریع به sample ها

همچنین با مراجعه به سایت sounds.com می‌توانید به میلیون‌ها loop و sample دسترسی پیدا کنید. با استفاده از KOMPLETE KONTROL، آرشیوی تمام و کمال از انواع صداها و sample ها را در اختیار خواهید داشت. از طریق صفحه نمایش OLED و ناب‌های حساس به تاچ، می توانید پارامترهای sample ها را مستقیما از خود کیبورد تنظیم کرده و به صورت real-time تغییر دهید.


Native Instruments Komplete Kontrol M32

KOMPLETE KONTROL M32 has everything you could ask for when making music. Its 32 great-feeling keys not only give you great playability, but also a compact way to express your creativity. Combined with innovative software, Smart Play features, and seamless integration, you get intuitive control over all your instruments, effects, loops and samples – directly from your keyboard.

قیمت خرید میدی کنترلر نیتیو Native Instruments Komplete Kontrol M32

Inspiration can happen at any moment, so you need to get your ideas down quickly, wherever you are. KOMPLETE KONTROL M32 is perfect to plug in and play anywhere. Easy to set up, easy to pack away – it doesn’t just fit your workflow, but your lifestyle, too. If you want to make tracks on the go, or create a compact studio setup – you now have the perfect keys to fit your needs. Lightweight and road trip ready, where will your music take you?

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برچسب ها: قیمت-خرید-میدی-کنترلر-نیتیو-اینسترومنتس-native-instruments-komplete-kontrol-m32