اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میکروفون ام ایکس ال MXL LSM 5 GR

اگر به دنبال میکروفون داینامیک با کیفیت و ارزان قیمت برای اجراهای زنده خود می گردید ، میکروفون LSM 5 GR کمپانی ام ایکس ال میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این میکروفون که در گروه میکروفون های داینامیک قرار می گیرد ، با ارائه ی صدایی قدرتمند در فرکانس های بم و هم چنین صدایی شفاف در فرکانس های بالا گزینه ی مناسبی برای اجراهای زنده می باشد. کلید روشن/خاموش مغانطیسی این امکان را به کاربر می دهد تا در هنگام عدم استفاده از میکروفون در اجراهای زنده از پخش صدای نا خواسته جلوگیری شود.الگوی قطبی کاردیوید در میکروفون MXL LSM 5 GR باعث جلو گیری از بازخورد صداهای ناخواسته به هنگام اجراهای زنده می شود. پاسخ فرکانسی میکروفون داینامیک LSM 5 GR کمپانی ام ایکس ال 40Hz-15kHz و آمپدانس خروجی آن 600 اهم می باشد. میکروفون داینامبک LSM 5 GR کمپانی ام ایکس ال وزن سبکی دارد که برای شما این امکان را فراهم می سازد تا در سفر های خود به راحتی این میکروفون خوش ساخت را با خود حمل کرده و در اجراهای زنده آن را همراه خود داشته باشید و از آن استفاده کنید.


الگوی قطبی کاردیود

الگوی قطبی کاردیود صدا را از جلوی میکروفون می گیرد.این الگو برای رکورد از یک ساز و یا برای خوانندگی در اجراهای زنده بسیار مناسب است. برای استودیو های خانگی نیز الگوی قطبی کاردیود به خاطر نگرفتن صدا از پشت سر خود (به خاطر بودن سر و صدا در خانه) بسیار مناسب است.

میکروفون ام ایکس ال MXL LSM 5 GR

میکروفون ام ایکس ال MXL LSM 5 GR

ویژگی ها

  • پاسخ فرکانسی 40Hz-15kHz
  • آمپدانس 600 اهمی
  • الگوی قطبی کاردیود
  •  میکروفون داینامیک با کیفیت، مناسب برای اجراهای زنده
  • کلید روشن/خاموش مغانطیسی
  • وزن 295 گرمی


MXL LSM 5 GR

Part of MXL's Live Series Collection, the MXL LSM-5GR (Gray) provides a solid low-end and clear high-end frequency spectrum. The LSM dynamic mics are the ideal microphones to reproduce a live performance or presentation.

میکروفون ام ایکس ال MXL LSM 5 GR

Enhancing the artist's nuances and expressions in rich detail, the LSM Series mics offer high reliability. A magnetic contact on/off switch allows the mic to be turned off and left on stage while others are still performing. The LSM's cardioid patterns are ideal for eliminating unwanted feedback in live settings.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 40Hz-15kHz
امپدانس خروجی 600 ohms
نوع میکروفون XLR
وزن محصول 295g
حساسیت | Sensitivity -54 dB re 1 V/Pa