اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

3,000,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


میکروفون ام ایکس ال MXL LSM 5 GR

اگر به دنبال میکروفون داینامیک با کیفیت و ارزان قیمت برای اجراهای زنده خود می‌گردید ، میکروفون LSM 5 GR کمپانی ام ایکس ال می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این میکروفون که در گروه میکروفون‌های داینامیک قرار می‌گیرد ، با ارائه صدایی قدرتمند در فرکانس‌های بم و هم چنین صدایی شفاف در فرکانس‌های بالا گزینه مناسبی برای اجراهای زنده می‌باشد. کلید روشن/خاموش مغانطیسی این امکان را به کاربر می‌دهد تا در هنگام عدم استفاده از میکروفون در اجراهای زنده از پخش صدای نا خواسته جلوگیری شود.الگوی قطبی کاردیوید در میکروفون MXL LSM 5 GR باعث جلوگیری از بازخورد صداهای ناخواسته به هنگام اجراهای زنده می‌شود. پاسخ فرکانسی میکروفون داینامیک LSM 5 GR کمپانی ام ایکس ال 40Hz-15kHz و آمپدانس خروجی آن 600 اهم می‌باشد. میکروفون داینامیک LSM 5 GR کمپانی ام ایکس ال وزن سبکی دارد که برای شما این امکان را فراهم می‌سازد تا در سفرهای خود به راحتی این میکروفون خوش ساخت را با خود حمل کرده و در اجراهای زنده آن را همراه خود داشته باشید.


الگوی قطبی کاردیود

الگوی قطبی کاردیود صدا را از جلوی میکروفون می‌گیرد.این الگو برای رکورد از یک ساز و یا برای خوانندگی در اجراهای زنده بسیار مناسب است. برای استودیوهای خانگی نیز الگوی قطبی کاردیود به خاطر نگرفتن صدا از پشت سر خود (به خاطر بودن سر و صدا در خانه) بسیار مناسب است.

میکروفون ام ایکس ال MXL LSM 5 GR

میکروفون ام ایکس ال MXL LSM 5 GR

ویژگی‌ها

  • پاسخ فرکانسی 40Hz-15kHz
  • آمپدانس 600 اهمی
  • الگوی قطبی کاردیود
  •  میکروفون داینامیک با کیفیت، مناسب برای اجراهای زنده
  • کلید روشن/خاموش مغانطیسی
  • وزن 295 گرمی


MXL LSM 5 GR

Part of MXL's Live Series Collection, the MXL LSM-5GR (Gray) provides a solid low-end and clear high-end frequency spectrum. The LSM dynamic mics are the ideal microphones to reproduce a live performance or presentation.

میکروفون ام ایکس ال MXL LSM 5 GR

Enhancing the artist's nuances and expressions in rich detail, the LSM Series mics offer high reliability. A magnetic contact on/off switch allows the mic to be turned off and left on stage while others are still performing. The LSM's cardioid patterns are ideal for eliminating unwanted feedback in live settings.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 40Hz-15kHz
امپدانس خروجی 600 ohms
نوع میکروفون XLR
وزن محصول 295g
حساسیت | Sensitivity -54 dB re 1 V/Pa

برچسب ها: قیمت-خرید-میکروفون-ام-ایکس-ال-mxl-lsm-5-gr