اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

2,850,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

ویدیو تست و بررسی میکروفون MXL DX2


میکروفون ام ایکس ال MXL DX2

میکروفون MXL DX2 اولین میکروفون با کپسول داینامیک متغیر در جهان است که به شما این امکان را می دهد تا صدای مورد پسند خود را با میکس کردن بین دو کپسول به کار رفته در این میکروفون ایجاد کنید. با وجود یک کپسول بزرگ با الگوی قطبی کاردیوید فوق العاده ، میتوان صدای مورد نظر را گرمتر کرد و با کپسول کوچکتر می توان از صدا در فرکانس های میانی با جزئیات و دقت بیشتری صدابرداری نمود. این امکانات فوق العاده به شما اجازه می دهد که با حرکت دادن ناب تغییر کپسول به صدایی برسید که می تواند به عنوان امضایی برای شما در صدابرداریتان محسوب شود.MXL DX2 میکروفونی است که امکانات و تنظیمات بسیار مناسبی را برای شخصی سازی صدا فراهم کرده است.


میکروفونی برای گیتاریست ها

میکروفون MXL DX2 با دو الگوی قطبی کاردیود و سوپر کاردیود و با کپسول های قابل تنظیم خود می تواند در صدا برداری از آمپلی فایر گیتار، کمک شایانی به شما بکند تا با حرکت میان دو کپسول موجود در این میکروفون به صدای گرم و مورد نظر خود دست یابید و مهم تر از آن اینکه صدای رکورد شده، صدای شخصی سازی شده خود شماست. طراحی بدنه این میکروفون خوش ساخت و کم نظیر طوری است که می توانید به راحتی آن را از آمپلی فایر گیتار خود آویزان کرده و صدایی شفاف از آمپلی فایر خود بگیرید و آن را رکورد.

میکروفون ام ایکس ال MXL DX2

میکروفون ام ایکس ال MXL DX2

ویژگی ها

  • پاسخ فرکانسی 50Hz-14kHz
  • آمپدانس 400 و 600 اهمی
  • الگوی قطبی کاردیود و سوپر کاردیود
  • مناسب رکورد صدای آمپلی فایر های گیتار 
  • دارای دو کپسول قابل تنظیم
  • وزن 204 گرمی


MXL DX2

The MXL DX-2® is the world's first variable dual dynamic capsule microphone that allows you to fully customize your sound by mixing one capsule to the other and all points in between. Capsule one's super cardioid large capsule design is tuned to capture the warmth and fullness of your instrument, while Capsule 2's smaller cardioid capsule offers superb mid-range and high end detail.

میکروفون ام ایکس ال MXL DX2

The front of the mic is a flat-faced, side address design which places the capsules close to the source for optimal pickup, while the back side has the cross-fade knob, making adjustments a breeze. The patent pending DX-2 is the only mic that allows you to dial in your signature sound.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
الگوی قطبی Super Cardiod, Cardiod
پاسخ فرکانسی 50 Hz- 14kHz
امپدانس خروجی 400 ohms/600 ohms
نوع میکروفون Dual Capsule Dynamic Microphone
وزن محصول 204 g