اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Mackie
Mackie MC 150هدفون

آکبند این کالا موجود نمی باشد.

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )
هدفون مکی Mackie MC 150

هدفون حرفه ایی پشت بسته MC 150 یک هدفون استودیویی باکیفیت و با ارزش خرید بالا است و مناسب مانیتورینگ، رکوردهای میدانی ، دی جی ها و گوش دادن به موسیقی می باشد. این هدفون پشت بسته، فرکانس های پایین را به خوبی به گوش شما می رساند. دقت بالای پخش فرکانس های میدرنج و تریبل باعث شده است تا شما با استفاده از هدفون MC 150 جزئیات بیشتری را گوش دهید. این امر در رکورد کمک شایانی به شما خواهد کرد. طراحی ارگونومیک هدفون مکی MC 150 به شما اجازه می دهد تا به مدت طولانی و بدون خسته شدن گوش از آن استفاده کنید.


درایور های بزرگ با عملکردی بی نظیر

درایور های بزرگ هدفون پشت بسته MC 150 کمپانی مکی طوری طراحی شده اند تا بهترین عملکرد را در فضای سر داشته باشند، این هدفون می تواند در استودیوی شما به یک دوست با اطمینان تبدیل شود. به لطف درایور های بزرگ ، هدفون MC 150 مکی فرکانس های پایین یا باس را با کیفیتی بی نظیر به گوش شما می رسانند.

هدفون مکی Mackie MC 150

هدفون مکی Mackie MC 150

استفاده طولانی مدت بدون خستگی

به طور کلی در استفاده از هدفون چیزی بدتر از اذیت کردن هد بند و پد های دور گوش خود هدفون در استفاده طولانی مدت نیست. هدفون MC 150 کمپانی مکی در ساخت پد دور گوش و پوشش هد بند خود از مخمل با کیفیت و نرم استفاده کرده است تا گوش شما خسته نشود. راحتی هدفون سبب می شود تا بر روی موسیقی خود بتوانید تمرکز کافی داشته باشید و از کار خود لذت کافی را ببرید.


Mackie MC 150

Whether you are tracking in the studio, mixing on your laptop, or even holding a boom on a set – having accurate, sturdy headphones are essential. Building on our studio monitor legacy, MC Series headphones offer the clarity and accuracy Mackie is known for in professional designs. All models feature large custom drivers for clear, distortion-free sound with ergonomic headbands and ear pads for hours of listening comfort in the studio or on the go.

هدفون مکی Mackie MC 150

Features:

  • Comfortable, closed-back headphones with 50mm transducer deliver crisp 15Hz – 20kHz frequency response
  • Increased bass response ensures you feel and hear every note, kick drum, and synth
  • Padded, adjustable headband and ear pads deliver an ergonomic fit for hours of comfortable wear and outstanding sound isolation
  • Collapsible fold-up design that makes for easy storage and compact portability

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع هدفون Closed
نوع پوشش گوش Circumaural (Around the Ear)
سایز درایو 50mm
حساسیت 90dB
رنج پاسخ فرکانسی 15Hz-20kHz
امپدانس 33 ohms
طول کابل 3m
نوع کابل Straight
نوع فیش 1/8" plug, 1/4" adapter
وزن | Weight 265g