اشتراک گذاریاشتراک گذاری
M-Audio
M Audio KeyStation 49 IIمیدی کنترلر

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میدی کنترلر ام آدیو M-Audio Keystation 49 II

با میدی کنترلر M-Audio KeyStation 49 II وارد دنیای ساخت موسیقی و اجرای زنده از طریق کامپیوتر شوید. KeyStation 49 یک میدی کنترلر ساده و توانمند بوده که برای sequence کردن موسیقی و نواختن "سازهای مجازی" (virtual instruments) از طریق کامپیوتر و Mac طراحی شده است. این میدی کنترلر دارای 49 عدد کلید "حساس به تاچ" (velocity-sensitive) بوده که به انعکاس حس نوازندگی و تاچ فردی شما در موسیقی تان کمک می کند. به لطف کلید های انتقال اکتاو، pitch-bend و modulation wheel های این محصول، می توانید بدون استفاده از ماوس یا trackpad به ضبط یا نواختن موسیقی بپردازید. میدی کنترلر M-Audio KeyStation 49 II دارای یک ورودی ¼ اینچی برای اتصال پدال sustain بوده از طریق آن می توانید همچون یک پیانوی آکوستیک صدای sustain داشته باشید.


محصولی همه فن حریف با اتصال آسان

میدی کنترلر M-Audio KeyStation 49 II، با وزن سبک خود برای موزیسین هایی که همواره در حال سفر می باشند محصولی ایده آل به شمار می آید. همچنین، تولید کنندگان موسیقی که به دنبال محصولی جمع و جور و قابل اطمینان برای استودیوی خود می گردند، از KeyStation 49 II رضایت کامل خواهند داشت. این میدی کنترلر برق خود را از طریق اتصال به کامپیوتر تامین می کند (bus-powered)، و با iOs نیز سازگار می باشد. با تهیه Apple iPad Camera Connection Kit به صورت جداگانه قادر خواهید بود از طریق نرم افزارهای ساخت موسیقی، با iPad نیز موسیقی بسازید.

میدی کنترلر ام آدیو M-Audio Keystation 49 II

میدی کنترلر ام آدیو M-Audio Keystation 49 II

دسترسی به نرم افزار Ableton Live lite

میدی کنترلبه همراه میدی کنترلر M-Audio KeyStation، نرم افزار Ableton Live Lite، که یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ساخت موسیقی در دنیاست نیز عرضه می گردد. به کمک این نرم افزار و میدی کنترلر M-Audio KeyStation 49 II می توانید در لحظه به ساخت، ضبط و ویرایش موسیقی بپردازید. با ترکیب نرم افزار Ableton و میدی کنترلر M-Audio KeyStation، هرکجا که باشید، می توانید به صورت real-time خلاقیت خود را بروز دهید.


M-Audio Keystation 49 II

For a Limited time join over 100,000 musicians building their skills with Melodics. Melodics is a desktop app that teaches you to play and perform with MIDI keyboards, pad controllers, and drums. Whether your just starting out or a seasoned pro looking to learn advanced techniques Melodics grows with you. It’s free to download upon registration of your controller, and comes with over 60 free lessons (Including Five Exclusive to M-Audio) to get you started!

میدی کنترلر ام آدیو M-Audio Keystation 49 II

Craft sophisticated Virtual Instrument rigs with Akai VIP3

Step into computer-based music creation and performance with the Keystation 49 keyboard controller from M-Audio. Keystation 49 is a simple, powerful MIDI controller designed for sequencing music and playing virtual instruments on your Mac or PC.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
تعداد کلاویه | Number of Keys 49
نوع کلاویه | Type of Keys سبک کیبوردی
افتر تاچ | Aftertouch دارد
ورودی پدال | Pedal Inputs Sustain
پورت میدی | MIDI I/O خروجی میدی دارد
منبع تغذیه | Power Source Bus Powered
درام پد ندارد
انتقال دهنده اکتاو دارد
کنترلر نرم افزار ندارد
پورت USB دارد
تعداد اکتاوهای قابل ساپورت 10 اکتاو
وزن | Weight 2KG