اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Fender
Jim Root Strat Ebony Flat Blackگیتار الکتریک
قیمت

46,600,000 تومان

دو جلسه آموزش رایگان
ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

آموزش تعویض سیم گیتار الکتریک


گیتار الکتریک Jim Root Strat Ebony Flat Black

جیم روت نوازنده معروف گروه اسلیپنات به تیم فندر ملحق شد تا این گیتار جذاب و قدرتمند با استایل هوی متال را با امضای خود طراحی کند. بر روی این ساز پیکاپ های قدرتمند EMG نصب شده است تا جوابگوی ریف ها و سولوهای سنگین باشد. گیتار Jim Root Strat Ebony Flat Black با بدنه ایی از جنس ماهون ، صدای حجیم تری نسبت به استرتوکسترهای کلاسیک دارد . لاکینگ تیونرهای دیلاکس فندر در پایداری کوک این گیتار نقش مهمی دارند تا شما خیالتان از پایدار ماندن کوک سازتان در هنگام نوازندگی راحت باشد.


پیکاپ های EMG

گیتارJim Root Strat Ebony Flat Black به پیکاپ های اکتیو معروف EMG مجهز شده است.  بی دلیل نیست که نوازندگان مطرح دنیا از این پیکاپ برای سولو نوازی و زدن ریتم های سنگین استفاده می کنند، چون این پیکاپ، صدای پر حجم و خشن به همراه صدای گرم و شفاف، تولید می کند.

بریج Hardtail

این بریج ، انرژی لرزشی سیم ها را بیشتر به بدنه ساز منتقل می کند که باعث بهتر شدن رزونانس ساز می شود در حالیکه در پایدار نگه داشتن کوک ، وظیفه خود را بسیار خوب انجام می دهد. با این ترمولوی خوش دست میتوانید تکنیک های جذاب دسته ترمولو را انجام دهید

گیتار الکتریک فندر Jim Root Strat Ebony Flat Black

گیتار الکتریک فندر Jim Root Strat Ebony Flat Black

دسته ایی از جنس Maple با فرم C

فرم راحت C در دسته این ساز استفاده شده است تا نوازنده حس وینتیج بیشتری را تجربه کند و همچنین در سرعت های بالا به مشکلی بر نخورد و به راحتی ساز بزند. از دسته های با فرم C که بسيار رايج هم هستند،  به خاطر راحتی دسته، در سبک های مختلف استفاده می شود. تعجبی نیست که گیتار الکتریک فندر یکی از معروفترین و محبوبترین گیتار های دنیا در دهه ی اخیر می باشد. در ساخت دسته این گیتار نیز از چوب افرا استفاده شده است چون از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورددار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه ، دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد.

فرت های جامبو

جامبو بزرگترين سايز فرت ها میباشد، این فرت ها عریض و بلند هستند که باعث می شود شما روی فرت بورد کنترل بهتری داشته باشید. با فرت های جامبو شما تکنیک بند و ویبراتو را راحت تر انجام خواهید داد. فرت های جامبو انتخاب مناسبی برای کسانی است که دستان بزرگ و انگشتان ضخیمی دارند.


Jim Root Strat Ebony Flat Black

For heavy, molten nu-metal Strat style, the Jim Root Stratocaster delivers crushing detuned tone with a stark utilitarian look.The towering Slipknot guitarist joined us in creating a huge-sounding signature Strat model that complements his heavy playing style, and it's a monster—right down to its compound-radius fingerboard (12" to 16"), EMG active humbucking pickups, sparse control layout and more. Brutal.

گیتار الکتریک فندر Jim Root Strat Ebony Flat Black

FEATURES :

Mahogany body with sharp radius

Modern “C”-shaped neck profile and large headstock

Ebony or maple compound-radius fingerboard (12” to 16”) with 22 jumbo frets and no position inlays (side-dot inlays only)

EMG 60 (neck) and 81 (bridge) active humbucking pickups

Single control knob (volume) and three-way pickup switch

Hardtail strings-thru-body bridge

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Mahogany
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
نوع گوشی ها | Tuners Black deluxe cast sealed locking tuners
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Ebony
تعداد فرت | Frets Count 22
پیکاپ بالا | Neck Pickup EMG 60 Humbucker
پیکاپ پایین | Bridge Pickup EMG 81 Humbucker
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config HH
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 3-way pickup selector
کنترل ها | Controls Master Volume, 3-way pickup selector
نوع خرک (بریج) | bridge Strings-through hardtail