Sazforoosh Festival 2020
Yamaha

گیتار کلاسیک Yamaha C40 Black


ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان


بزودی


اشتراک گذاریاشتراک گذاری
برای مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید
تماس از طریق تلگرام:sazforooshsupport@
شماره تماس:02166751234
همراه:09125858975 (تماس در وقت اداری)

گیتار کلاسیک Yamaha C40 Black

همانطور که از یاماها انتظار میرفت، این کمپانی بار دیگر با تولید گیتار کلاسیک Yamaha C40 Black ثابت کرد که کیفیت و صدای خوب را می تواند با قیمتی مناسب به نوازنده عرضه کند.بدنه سیاه رنگ گیتار کلاسیک Yamaha C40 Black به آن ظاهری حرفه ای و گرانقیمت داده است. عرض دسته گیتار اندکی بیشتر شده است تا سیم ها به راحتی به ارتعاش در آیند بدون اینکه نواختن آنها برای نوازنده مشکل ساز شود. این گیتار کلاسیک صدایی بسیار بهتر و رسا تر از سایر سازهای هم قیمت خود دارد و این خود دلیلی دیگر برای ماندگاری نام گیتار های سری C40 می باشد. هنر جو گیتار می تواند با قیمتی بسیار متعادل این ساز را به عنوان ساز استارتر خریداری کند و تا سالها با آن بنوازد.

گیتار کلاسیک yamaha C40 Black در کنار قیمت بسیار به صرفه که خرید آنرا تقریبا برای همه علاقمندان به گیتار کلاسیک ممکن کرده است در کیفیت قطعات به هیچ وجه کوتاهی نکرده است. بدنه و صفحه کناری این گیتار کلاسیک از جنس meranti ساخته شده و در قسمت Top از جنس بسیار مرغوب Spruce می باشد. جنس دسته این گیتار Nato است و 29.59 اینچ طول دارد. صفحه انگشت گذاری (fingerboard) این ساز نیز از جنس بسیار پر کاربرد و محبوب Rosewood می باشد. در بازار بسیار بزرگ گیتار های کلاسیک مبتدی و ارزان قیمت که انواع و اقسام برند های معروف و گمنام گیتار حضور دارند به جرات می توان گفت که هیچ کدام از آنها به شهرت و محبوبیت گیتار C40 و C70 نبوده اند. 

تست صدا و آموزش تعویض سیم گیتار

Yamaha C40 Black

Yamaha have done it again! An incredibly budget-priced guitar with an outstanding build quality and tone. The black gloss design is very elegant and makes the guitar look quite expensive. The fingerboard is wide which makes playing individual strings much easier.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Meranti body wood
جنس صفحه روی بدنه | Top Spruce
جنس صفحه کنار بدنه | Side Meranti
جنس دسته گیتار | Neck Material Nato
طول دسته گیتار | Scale 650mm
عرض دسته گیتار | Nut Width 52mm
نوع گوشی ها | Tuners Pearloid
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Rosewood
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint Dovetail

برچسب ها: قیمت روز گیتار یاماها C40, خرید گیتار کلاسیک حرفه ای, yamaha, قیمت خرید و فروش گیتار کلاسیک یاماها Yamaha C40 Black