با توجه به نوسانات نرخ ارز قبل از خريد براى اطلاع از قيمت روز كالا با بخش فروش يا پشتيبانى تماس حاصل فرماييد

Sazforoosh Festival 2020
Fender

گیتار الکتریک Fender American Special Strat Rosewood 2-CSB


ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان


نا موجود


کمپانی فندر با تولید گیتارهای سری Special با قیمتی باور نکردنی ، گیتارهای فندر ساخت آمریکا را که دارای دسته معروف C شکل و فینگربورد از جنس میپل است را در اختیار نوازندگان عاشق این برند گذاشته است.

اشتراک گذاریاشتراک گذاری
برای مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید
تماس از طریق تلگرام:sazforooshsupport@
شماره تماس:02166751234
همراه:09125858975 (تماس در وقت اداری)

گیتار فندر Fender American Special Strat Rosewood 2-CSB

گیتار فندر استرتوکستر اولین گیتار ساخته شده با سه پیکاپ است که خیلی زود به همین دلیل معروفیت زیادی بدست آورد ، تعجبی ندارد که معروفیت فندر بیشتر از سال 1954 خود باشد و هم اکنون نوازندگان بسیاری عاشق این ساز دوست داشتنی باشند. لئو فندر صاحب کمپانی فندر، نوازنده گیتار نبود ، او تعمیرکار گیتار بود و به این دلیل با چوب ها و مواد اولیه ایی که در ساخت گیتار الکتریک استفاده می شد، آشنا بود. او به این فکر کرد که هیچ کس از چوب افرا (Maple) برای ساخت دسته گیتار و فینگربورد استفاده نمی کند. در آن زمان بود که او از چوب افرا (Maple) برای تولید دسته و فینگر بورد سازهایش استفاده کرد و به نوعی چوب افرا (Maple)به علامت تجاری فندر تبدیل شد. اکنون کمپانی فندر با تولید گیتارهای سری Special با قیمتی باور نکردنی ،گیتار فندر ساخت آمریکا را که دارای دسته معروف C شکل و فینگربورد از جنس میپل است را در اختیار نوازندگان عاشق این برند گذاشته است. گیتار Fender American Special Strat Rosewood 2-CSB یکی از محبوب ترین رنگ های این سری است که دارای فینگربورد رزوود می باشد. بدنه این سری از گیتار های فندر با برش های دقیق ارگونومیکی به یکی از راحت ترین بدنه های گیتار تبدیل شده است.

کنترل تن با Greasebucket

کمپانی فندر در گیتار های American Special Stratocaster، از سیستم Greasebucket برای کنترل تن صدائی این گیتار استفاده کرده است.با این سیستم شما می توانید بدون تاثیر گذاشتن بر روی ولیوم و یا بدون اضافه کردن فرکانس های باس ، فرکانس های زیر گیتار خود را کم یا زیاد کنید.این خصوصیت بسیار شگفت انگیز است زیرا که به شما اجازه می دهد موقع اجرا و بر روی صحنه با تغییر ناب تن گیتار ، تن صدائی گیتار خود را کنترل کنید بدون آنکه از مقدار ولیوم گیتار کم شود.

دسته با فرم C

فرم راحت C و 22 فرت جامبو در این ساز استفاده شده است تا نوازنده حس وینتیج بیشتری را تجربه کند و همچنین در سرعت های بالا به مشکلی بر نخورد و به راحتی ساز بزند. از دسته های با فرم C که بسيار رايج هم هستند، به خاطر راحتی دسته، در سبک های مختلف استفاده می شود. تعجبی نیست که گیتار الکتریک فندر یکی از معروفترین و محبوبترین گیتار های دنیا در دهه ای اخیر می باشد.

FENDER AMERICAN SPECIAL STRATOCASTER 2 Color SUNBURST

The Fender American Special Stratocaster electric guitar is a U.S.-built dream that has the classic double-cutaway design with curves in all the right places. The instantly-recognisable body is equipped with modern appointments that make the American Special a truly exceptional model.

The American Special Strat features the sleek curves and bevelled edges that have won over guitarists for decades, making it one of the most comfortable models to perform with. Crafted using alder, a lightweight and tonally balanced wood, Fender has guaranteed that this model is as versatile as it is beautiful

  • American-made quality at an unbeatable price!
  • Comfort-contoured alder Strat body
  • 3 Texas Special single-coil pickups
  • Fender's innovative Greasebucket tone control rolls off highs without altering volume
  • Vintage-style synchronized tremolo
  • Comfort-contoured alder Strat body

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Alder
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Rosewood
تعداد فرت | Frets Count 22
پیکاپ بالا | Neck Pickup Texas Special™ Strat Pickup
پیکاپ وسط | Middle Pickup Texas Special™ Strat Pickup
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Texas Special™ Strat Pickup
نحوه قرار گرفتن پیکاپ ها | Pickup Config SSS
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 5-way blade pickup switch
کنترل ها | Controls 1 x volume, 2 x tone, 5-way blade pickup switch
نوع خرک (بریج) | bridge Vintage Style Synchronized Tremolo

برچسب ها: نمایندگی گیتار فندر در ایران, نمایندگی فروش گیتار فندر, قیمت خرید گیتار فندر Fender American Special Strat Rosewood 2-CSB