اشتراک گذاریاشتراک گذاری

با خرید این محصول آیتم های زیر را هدیه بگیرید

سافت کیس گیتار الکتریک

Shining Electric Softcase

دو جلسه آموزش رایگان
ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


آموزش تعویض سیم گیتار الکتریک


گیتار الکتریک کورت Cort G100 OPB

اگر عاشق ظاهر و صدای گیتارهای کمپانی فندر هستید اما با کمبود بودجه برای خرید آن مواجه هستید گیتار الکتریک Cort G100 OPB برای شما گزینه جذابی خواهد بود. گیتار آموزشی G100 OPB در خط تولید گیتارهای سری G کورت برای کسانی که می خواهند گیتار الکتریک را یاد بگیرند ، تولید می شود تا در کنار قیمت مناسب خود از کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشد. گیتار الکتریک G100 OPB کمپانی کورت، گیتار زیبایی است که با شکل ظاهری وینتیج و پیکاپ های سینگل کویل Powersound، دسته Hardmaple و بدنه ای از جنس Meranti (چوب بسیار مقرون به صرفه و مشابه Mahogany است که در جنوب شرقی آسیا یافت می شود.) می تواند در سبک های، راک ، بلوز ، کانتری و پاپ ، نیاز های نوازندگان را بر طرف کند. نحوه قرار گرفتن پیکاپ های این ساز به صورت SSS می باشد تا با قیمتی مناسب صدایی شبیه به صدای گیتارهای فندر در اختیار نوازنده قرار دهد. برش دو طرفه بدنه سری G100 باعث نگه داشتن ظاهر کلاسیک آن شده است و از طرفی استفاده از کل فرت بورد را برای نوازندگان آسان کرده است. برای پایداری کوک گیتار الکتریک Cort G100 OPB از بریج ثابت استفاده شده است. بریج ثابت این گیتار به پایدار ماندن کوک و ایجاد ساستین بهتر، کمک بسزایی می کند. در این نوع بریج عوض کردن سیم ها بسیار آسان می باشد که باعث می شود هنرجویان تازه کار سیم های گیتار خود را به راحتی عوض کنند.


پیکاپ های سینگل کویل Power Sound

گیتار الکتریک G100 دارای سه عدد پیکاپ سینگل کویل پاور ساند می باشد. این پیکاپ ها صدای شفاف و تمیز فندری ایجاد می کنند که برای سبک های راک ، بلوز و کانتری بسیار مناسب می باشد.


گیتار الکتریک کورت Cort G100 OPB

گیتار الکتریک کورت Cort G100 OPB

فینیش مات

در فینیش بدنه گیتار G100 کمپانی کورت رگه های چوب دیده می شوند و روی آن پلی استری وجود ندارد که در کنار بهتر شدن رزونانس صدا ، باعث زیباتر شدن این گیتار نیز شده است. فینیش مات دسته گیتار باعث می شود تا انگشتان شما به راحتی بر روی دسته گیتار جابه جا شود وهمین امر باعث افزایش سرعت نوازندگی شما خواهد شد.


Cort G100 OPB

The Cort G100 OPB in Openpore Black is an outstanding quality electric guitar, designed with younger beginners in mind. The slightly thinner body (39mm) results in a pleasing balance between body and neck, improving playbility and reducing fatigue for those playing for extended periods. What's more, the openpore finish adds a truly premium feel to the guitar, showcasing the beautiful grain of the wood used for the body.

گیتار الکتریک کورت Cort G100 OPB

The G100 is packed with features, making it a versatile instrument for any player. The double cutaway body provides classic styling, comfort, and easy access to the higher register of the fretboard. Three Powersound single-coil pickups provide authentic classic sounds that are equally at home for vintage rock, blues, pop or country. The 5-way selector switch and single tone control offer a wide variety of tonal options at your fingertips.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Meranti
جنس دسته گیتار | Neck Material Hard Maple / C Shape
طول دسته گیتار | Scale 25.5"
عرض دسته گیتار | Nut Width 42mm
نوع گوشی ها | Tuners Die-cast
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Jatoba
تعداد فرت | Frets Count 22
نوع اتصال دسته گیتار به بدنه | Neck Joint Bolt-On
پیکاپ بالا | Neck Pickup Powersound Pickups
پیکاپ پایین | Bridge Pickup Powersound Pickups
کنترل ها | Controls 1 Volume, 1 Tone, 5 Way Pickup Switch

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الکتریک-کورت-cort-g100-opb