اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Beyer Dynamic
Beyerdynamic TG V30D Sمیکروفون داینامیک


مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میکروفون با سیم بیر داینامیک Beyerdynamic TG V30D S

میکروفون های داینامیک برای ضبط فرکانس های low و mid، مانند صدای درامز، صداهای محیطی و وکال، مناسب می باشند. میکروفون های دینامیک، برای دریافت و تبدیل امواج صوتی به سیگنال الکتریکی، از یک دیافراگم، سیم پیچ صدا و آهن ربا بهره می برند. میکروفون دینامیک Beyerdynamic TG V30D S منحصرا برای خوانندگی در اجراهای زنده طراحی شده است.


الگوی قطبی Supercardioid

این میکروفون دارای الگوی قطبی Supercardioid می باشد. الگوی قطبی cardioid صدایی که مستقیما از روبرو به سمت میکروفون ساطع می شود را دریافت کرده و ثبت صدای ناخواسته ای که از پشت و طرفین به سمت میکروفون روانه می شود را به حداقل می رساند. حال آنکه الگوی قطبی Supercardioid مقدار کمی از صداهای پشت میکروفون را نیز دریافت می کند. این الگوی قطبی برای ضبط صدای سازهای گوناگون مناسب است.

خرید میکروفون با سیم بیر داینامیک Beyerdynamic TG V30D S

خرید میکروفون با سیم بیر داینامیک Beyerdynamic TG V30D S

سوییچ on/off بدون نویز و پاسخ فرکانسی 30Hz-15kHz

این میکروفون با پاسخ فرکانسی 30Hz-15kHz صدای انسان را به شفاف ترین حالت ممکن ضبط می نماید. این میکروفون دارای یک سوئیچ on/off بدون نویز، یک عدد کابل 4.5 متری XLR، یک عدد پایه میکروفون و یک عدد کیف برای سهولت در حمل و نقل می باشد.


Beyerdynamic TG V30D S

The TG V30d s is the perfect introduction into the world of beyerdynamic for both singers and event hosts.This dynamic microphone with a supercardioid polar pattern and especially natural sound is perfect for speaking events, karaoke and singing in the rehearsal room and on the stage. The TG V30d s lets you achieve solid results even without a lot of technical know-how, thanks to its high output level even in combination with simple pre-amplifiers.

خرید میکروفون با سیم بیر داینامیک Beyerdynamic TG V30D S

It features a noiseless on/off switch and includes an XLR cable, clamp and storage bag.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع خروجی XLR
الگوی قطبی Supercardioid
پاسخ فرکانسی 55 - 15,000 Hz
امپدانس خروجی 600ohms
وزن محصول 315gr

برچسب ها: قیمت-خرید-میکروفون-با-سیم-بیرداینامیک-beyerdynamic-tg-v30d-s